Britská dospívající Emma Radukanu pokračuje v hraní na US Open

Britská teenagerka Emma Radukanu, která se musí kvalifikovat do hlavního tahu US Open, pokračovala ve své působivé cestě na hřišti tím, že v pondělí svázala Američanku Shelby Rogersovou 6-2, 6-1. Stadion Arthura Ashe. Osmnáctiletý Radukanu se poprvé představí ve čtvrtfinále Grand Slamu.

Radukanu nedokázal udržet podání v úvodní hře prvního setu, ale rychle se ospravedlnil. Poté, co se Rogers ujal vedení 2: 0, Radukanu dokončil set a vyhrál šest her v řadě.

Radukanu, který se narodil v Torontu rumunskému otci a čínské matce, ale když mu byly 2 roky, se s rodinou přestěhoval do Anglie, vyhrál prvních pět zápasů druhého setu, než sloužil Rogersovi. Radusanu potřeboval k vyřazení Charlestonu, SC, Rogerse a 28letého Rogerse čtyři šance na mečbol, ale Raduganu vyhrál, když se Rogers vrátil do sítě. Obě dívky konečně přijaly web, klasický projev sportovních dovedností.

Rogers naštval v sobotu nasazenou Ashley Party č. 1 ve třech setech, ale v neděli si zahrál třísetové čtyřhry. Únava pondělí může být horký a vlhký den.

„Vím, že to bude těžký zápas,“ řekl Radukanu poté, co ocenil postup Rogerse v zápase. „Jsem tak rád, že jsem na začátku překročil nějaké nervy.“

Radakanu a devatenáctiletá Lela Fernandezová z Kanady udělaly v ženském poli velkou vlnu postupu do čtvrtfinále. Osmnáctiletý Španěl Carlos Alcaras postoupil do čtvrtfinále a udělal to samé na straně mužů, kde se v úterý utká s 21letým Kanadou Felixem Agar-Aliasimem.

Radukanu čelí švýcarské osmé pozici Belinda Benzik. „Belinda je skvělý hráč ve vynikající formě,“ řekl Radugunu v soudním rozhovoru, „vím, že to musím nastolit ve středu.“

Muguruza označuje prodloužené přestávky za „velmi neprofesionální“

Spor o načasování lékařské uzávěrky a používání sportovního ducha znovu vypukl na US Open, tentokrát ve finále na stadionu Arthura Ashe v nedělním plánu.

READ  Český lid do značné míry zmírňuje omezení a ctí oběti COVID-19

9. hráčka Španělska Corbin Muguruzaová byla vyhlášena Barborou Krejikovou č. 8 v České republice jako „nejneprofesionálnější“. Pondělí ráno 09 EDT.

Poté, co Muguruzaová v tiebreaku vedla 4: 0, byla Krezhikova povolána na zdravotní pauzu. Kryzhikova dokončila zápas a získala dalších sedm bodů v řadě. Přivolala pohled z Muguruzy a pomalu trvalo mezi body, než šla do služby, než začala sloužit.

Načasování takové přestávky – a délka přestávky v koupelně – je předmětem debaty celého zápasu. Andy Murray řekl, že Stephenos ztratil respekt k Tsitsipasovi poté, co si v pondělí v zápase prvního kola udělal dlouhou přestávku.

Muguruza byl po zápase velmi rozrušený, ale novinářům řekl, že o incidentu nechce mluvit. “Nechám vás rozhodnout, co si o tom myslíte,” řekl.

„No, o tom, jak se v určitých momentech chovat, se ví málo, myslím mezi hráči. Ano, na konci zápasu jsem nebyl moc šťastný.

Corbin Muguruza provedla průzkum proti Barboře Krezhikova během čtvrtého kola US Open v neděli v New Yorku.

(Frank Franklin II / Associated Press)

Kryzhikova potřebovala pomoc trenéra, aby se dostala mimo soud. Nezúčastnila se tiskové konference po zápase, ale vydala prohlášení Women’s Tennis Assassin. Pondělní ráno.

“Myslím, že turnaj začínám dobře a hraji dobrý tenis. Je důležité turnaj dobře zahájit,” říká Kryžikova, která je již dlouho známá jako skvělá čtyřhra, ale vynikla ve dvouhře a získala titul žen French Open v tomto rok.

„Bylo tam hodně mezer, bylo to těžké, ale jsem rád, že jsem vyhrál první set 6: 3. Odnikud jsem se dostal do vedení 4: 0 a pak se věci začaly komplikovat. Corbine začala zvedat svou pozici “Těšil jsem se. Teď se cítím tak špatně, že nevím, co se stalo, ale nemůžu dýchat.”

READ  Smrt: Česká sopranistka Libue Domanská zemřela v 96 letech

„Nakonec jsem do toho dal všechno. Je to velmi obtížné, protože jsem poprvé na nočním zasedání na velkém hřišti a do té doby jsem si užil spoustu zábavy.

Krajikova bude v úterý ve čtvrtfinále čelit nasazené dvojce Arině Sabalenkové. „Bude to velmi těžké a doufám, že se uzdravím a budu připravená hrát,“ řekla Krezhikova.

Penzik porazil Sviatek

Jedenáctá nasazená Švýcarka Belinda Benzicová musela vyrovnat první set, ale pokračovala ve vítězství ve dvou setech nad 7. polskou Iga Swadech 7-6 (12), 6-3. Pensylvánský čtvrtfinálový soupeř Shelby Rogers – který ve třetím kole porazil č. 1 Ashley Party – a osmnáctiletá Emma Radukanu z Velké Británie vyhraje v pondělí odpoledne.

Sverev blokuje Chinnara

Němec Alexander Sverev č. 4 zablokoval pozdní pokus o návrat 13. italského Janice Chinnera, ale postoupil do čtvrtfinále vítězstvím 6: 4, 6: 4, 7: 6 (7). Sverev, který zde loni skončil druhý a získal zlatou medaili na olympijských hrách v Tokiu, získal na svém 15. po sobě jdoucím turnaji 17 křesel.

V pondělí odpoledne čelí vítězi zápasu čtvrtého kola mezi USA Raleighem Opelkou a Lloydem Harrisem z Jižní Afriky.

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."