BF Games zahájilo provoz na značce Fortuna v Rumunsku

BF Games, dynamické herní vývojářské studio, získalo portfolio svých her přímo v Rumunsku s kasinovou značkou Casapariurilor.ro, vlajkovou lodí provozovatele Fortuna Entertainment Group, v rámci dohody, díky níž bude obsah zdroje uveden na několik klíčových trhů.

Zákazníkům online kasin je nyní k dispozici výběr z více než 30 titulů, včetně oblíbených hráčů Cave of Fortune, Burning Slots, Buffalo Trail a Book of Gods.

Dohoda také povede k zahájení provozu rostoucí herní knihovny BF Games s Fortunou v Chorvatsku, na Slovensku a v České republice.

Partnerství znamená, že BF Games rozšiřuje svou přítomnost v Rumunsku, kde byly oblíbené hry již na Unibet.ro, Vladcazino.ro, Maxbet.ro, Netbet.ro a dalších.

Fortuna Entertainment Group je mateřskou společností několika předních značek ve střední a východní Evropě a jejím cílem je poskytovat svým zákazníkům zábavu a vzrušení.

Nyní je k dispozici jedinečný a rozmanitý katalog BF s více než 60 tituly po celém světě s více než 100 hráči.

Claudia Melcaro, vedoucí obchodního rozvoje v BF Games, řekla: „Fortuna je silná značka se silnými zkušenostmi na trzích, na které se také zaměřujeme, a jsme velmi rádi, že můžeme být součástí jejich nabídky kasin.“

„Žít v Rumunsku s Fortuna Entertainment Group je prvním krokem v našem partnerství a těšíme se, že uvedeme náš rozmanitý obsah na další trhy a poskytneme jejich zákazníkům skvělou zábavu a vzrušení, které naše hry nabízejí.“

READ  Donald Trump se vysmívá Joe Bidenovi, když sedí na pohřbu královny Alžběty | zábava

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *