Bollywoodští herci cizích národností

Bollywoodští herci cizích národností

Na 77. Dni nezávislosti Akshay Kumar, který byl každý den na sociálních sítích trollován jako „Kanada Kumar“, protože byl kanadským občanem nejdelší dobu, oznámil, že se stal znovu indickým občanem. Stejně jako „Dil“ má nyní také národnost „Hindustan“.

Byl to ale jediný bollywoodský herec s cizí národností?

Tisková agentura Francie

Zde je seznam bollywoodských herců, kteří nejsou indickými občany, a zde je důvod!

1. Alia Bhattová

Tisková agentura Francie

Věděli jste, že herečka Heart of Stone Alia Bhatt není indickou občankou? Britské občanství má díky své matce Soni Razdan, která je rovněž britskou občankou. Pro neprofesionály se Soni narodila ze Small Heath Birmingham ve West Midlands v Anglii britsko-německé matce Gertrude Hoelzer a indickému otci Kashmiri Panditovi.

2. Katrina Kaifová

Tisková agentura Francie

Stejně jako Alia Bhatt má Katrina Kaif také britské občanství. Bollywoodská herečka se narodila do britské rodiny z Hong Kongu svému otci Muhammad Kaif, který je kašmírského původu, britskému občanu a obchodníkovi, a jeho matce Susan, která je britskou právničkou.

3. Imran Khan

Tisková agentura Francie

Synovec herce Aamira Khana, o kterém se říká, že na příkaz fanoušků zvažuje návrat do Bollywoodu, Imran Khan se narodil v Madisonu ve Wisconsinu v USA otci Anil Palovi, softwarovému inženýrovi a matce Nazehat Khan, psychiatričce. Po rozvodu rodičů se však s matkou přestěhoval do Indie.

4. Nora Fatehiová

Tisková agentura Francie

Herečka a tanečnice Nora Fatehi je marockého původu, narodila se a vyrostla v Kanadě, a proto je držitelkou kanadského pasu a občanství.

5. Kalki Koechlin

Tisková agentura Francie

Kalki Koechlin často říkala, že musí znovu a znovu dokazovat, že je Indka. Kalki se narodila a vyrostla v malé vesnici u Puducherry rodičům francouzského původu Joelovi a Françoise a řekla, že získala americký přízvuk, aby se mohla stýkat s dětmi z mezinárodních škol. Lidé často předpokládají, že je to ferang. Nemá však indické občanství. Zachovala si francouzskou identitu a má francouzský pas.

READ  Jak produkční designér Wes Anderson postavil hotel Grand Budapest

6. Amy Jacksonová

Tisková agentura Francie

Herečka Singh He Bling Amy Jackson pochází z Liverpoolu ve Spojeném království a má tedy britské občanství.

7. Sapna Babi

Tisková agentura Francie

Sapna Pabbi, známá pro svou práci ve filmech jako Khamoshiyan, Drive a TV seriál 24, se narodila a vyrostla v Londýně, a proto má britské občanství.

8. Elie Avram

Tisková agentura Francie

Elisabeth Avramedo Granlund známá jako Ellie Avram se narodila a vyrostla ve Stockholmu ve Švédsku, proto je Švédka.

9. Nargis Fakhri

Tisková agentura Francie

Herečka Rockstar se stala přes noc senzací po uvedení filmu Imtiaze Aliho. Nargis Fakhri se narodil pákistánskému otci a matce českého původu, narodil se v Queensu v New Yorku a má americké občanství.

10. Jacqueline Fernandezová

Tisková agentura Francie

Jacqueline Fernandez se narodila srílanskému otci a matce malajského původu a má srílanské občanství.

11. Evelyn Sharma

Tisková agentura Francie

Herečka Yeh Jawaani Hai Diwani má německé občanství. Evelyn Sharma se narodila a vyrostla ve Frankfurtu v Hesensku v západním Německu. Otec Evelyn Sharma je Ind, zatímco její matka je Němka.

12. Achilles Akkineni

Tisková agentura Francie

Akhil Akkineni se narodil v San Jose v Kalifornii ve Spojených státech amerických a je vnukem herce Akkineniho Nageswara Rao a nevlastního bratra Naga Chaitanyi.

13. Sunny Leone

Tisková agentura Francie

Sunny Leone, která se původně jmenovala Karenjit Kaur, se narodila v Sarnii v Ontariu rodičům sikhským indickým a pandžábským rodičům. Má kanadské a americké občanství.

14. Monica Dogra

Tisková agentura Francie

Bahu Aur Flamingo, dcera imigrantů z Dogry z indického Jammu, herečka a zpěvačka Monique Dogra známá svými rolemi ve filmech Rock On, Dhobi Ghat a Saas, vyrostla v Baltimoru v Marylandu.

Chcete-li získat další novinky a aktualizace ze světa Bollywoodu a Hollywoodu, pokračujte ve čtení Indiatimes Entertainment.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *