Batman opouští Gotham City a nyní bojuje s CDMX

Příští září přinese hrdina do mexické metropole jedna z Batmanových misí

Přidejte si nás na domovskou obrazovku, abyste nás mohli snáze a rychleji navštívit

Fanoušci Batmana v Mexiku obdrželi skvělé zprávy, protože DC oznámilo, že v rámci své publikace s názvem Batman: The World dorazí superhrdina do aztécké země, aby vyřešil záhadu v historickém centru hlavního města.

Publikace bude sestávat ze 184 tištěných a digitálních stránek. Během scénáře bude Dark Knight čelit různým misím a zločinům ve 14 různých zemích světa.

Kromě Mexika bude superhrdina ve Spojených státech, Francii, Španělsku, Itálii, Německu, České republice, Rusku, Polsku, Turecku, Brazílii, Číně, Jižní Koreji a Japonsku.

Jak odhalil sám Alberto Chimal, zodpovědný za vytvoření příběhu Batmana v Mexico City, oznámil, že Bruce Wayne bude muset vyřešit problémy spojené se smrtí a duchy v historickém centru Mexico City.

Batman: Tea World je způsob, jak DC všem ukazuje, že „Batman je víc než jen postava, je to fenomén, který překračuje jazyky a hranice.“

READ  „Sni, pochybuj a stejně to udělej.“

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.