Biden news dnes: Prezident žertuje o „starých dobrých časech“ s Obamou, když už pošesté pozastavuje dluhy na studentské půjčky

Obama po jeho návratu do Bílého domu vtipně nazývá Bidena „viceprezidentem“.

Barack Obama navštívil v úterý Bílý dům na své první veřejné akci ve Výkonném paláci od odchodu z úřadu. Připojte se k oslavě zákona o cenově dostupné péči, známého také jako Obamacare, protože Joe Biden oznámil změny v programu zdravotní péče, díky kterým by až 200 000 nepojištěných Američanů mohlo získat nové pojištění.

Návštěva má mnoho demokratů doufat, že pan Biden může využít stále vysoké popularity svého bývalého šéfa mezi základnou demokratů. Biden se v poslední době snaží zvýšit své špatné postavení v průzkumech veřejného mínění a existují vážné obavy, že apatie a rozčarování mezi demokratickými voliči mohou dát republikánům šanci v letošních volbách v polovině volebního období. Aby demokraté vyhráli střední období, musí demokraté podle Obamy vyprávět příběh, „jen ho musí vyprávět“.

Mezitím na Capitol Hill včera 11.-11. hlasoval soudní výbor Senátu o nominaci soudce Kitangi Brown Jacksonové do Nejvyššího soudu. Výsledek by nezabránil Jacksonově nominaci v postupu na půdu Senátu; Zdá se, že už měla podporu 53 senátorů, přičemž republikáni Susan Collinsová, Lisa Murkowski a Mitt Romney všichni lámali pozice, aby ji podpořili.

1649241772

Biden začíná své dlouhodobé studijní úsilí o Covidu

Včera to oznámil Bílý důmÚplné úsilí vlády o prevenci, detekci a léčbu Long Covid„, s plány zahrnout výzkum příčin a účinků tohoto stavu nejen na jednotlivce, ale napříč populací. Long Covid zasáhl tolik lidí, kteří byli dříve schopni pracovat, že již mají nové postižení, což znamená, že mohou mít nárok na nová práva, o kterých nevěděli.

Andrew Notti6. dubna 2022 11:42

1649239220

Andrew Notti6. dubna 2022 11:00

1649237540

Biden nominuje první ženu do čela americké vojenské pobočky

Joe Biden nominoval nového šéfa americké pobřežní stráže: admirála Lindu Faganovou, která by se v případě potvrzení stala první ženou v čele pobočky americké armády.

Maria Cantwell, předsedkyně výboru, který bude pořádat její slyšení, poznamenala, že „nominace admirála Fagana bude inspirovat generace amerických žen, aby hledaly službu na nejvyšší úrovni v ozbrojených silách“.

Příběh Gustava Killandera:

Andrew Notti6. dubna 2022 10:32

1649235665

Udělají princ Obama a Biden něco s demokraty?

nezávislýHolly Baxter se včera podívala na vystoupení Baracka Obamy v Bílém domě a napsala, že poskytl alespoň nějaké vítané emocionální teplo ve velmi negativním okamžiku…


Na přátelství je něco opravdu dojemného. Když Obama v roce 2017 překvapil Bidena prezidentskou medailí svobody a Biden byl přemožen emocemi, nemohl se tím pohnout. Biden je ten typ člověka, pro kterého Amerika a její festival znamenají opravdu všechno, muž, který většinu svého života strávil pendlováním mezi Scrantonem, Delawarem a hlavním městem. Obama mu dal ten nejlepší dárek, jaký mohl dostat – dokud země neudělala lepší práci a nezvolila ho prezidentem, samozřejmě.

Obama však během Bidenových prezidentských voleb většinou mlčel, v poslední době ho podporoval a vyhýbal se konverzaci, když byl zaneprázdněn debatou se svými demokratickými kolegy. Svět žíznil po staromódní romantice, když se politika zdála trochu zjednodušená. A tento týden udělali strýček Joe a Barack nějaké fanouškovské služby.

Zároveň si však klade otázku, zda návštěva může pro demokraty skutečně hodně udělat, protože prezident bojuje kolem 40procentního souhlasu a jeho agenda čelí v Kongresu neustálým obstrukcím.

Andrew Notti6. dubna 2022 10:01

1649233520

Analýza: Nejhorší slyšení KBJ

Když se blíží potvrzení Kitangi Brown-Jacksonové, Andrew Feinberg se podívá do hloubky slyšení republikánské jednotky soudního výboru a jejich kolegů na půdě Senátu.

Píše, že „republikánští senátoři strávili většinu svého řečnického času v obou oblastech tím, že vyjadřovali své stížnosti ohledně toho, jak demokraté zacházeli s bývalými kandidáty, sahající až k tomu, že Senát odmítl soudce Roberta Burkea před více než třemi desetiletími. Také podrobili Jacksonovi, Harvardskému zákonu Absolvent školy, který byl třikrát potvrzen nejvyšší komorou (dvakrát do lavic soudu a jednou do křesla v americkém soudním výboru), k některým z nejneobvyklejších dotazů, které kdy byly směřovány na kandidáta do nejvyššího soudu na světě. “

Přečtěte si jeho úplné shrnutí níže.

(Žádný z příběhů, které vypráví, nepatří do stejné kategorie jako prohlášení Marjorie Taylor Greeneové, že tři republikánští senátoři hlasují pro potvrzení paní Brown Jacksonové.“Propedofílie„.)

Andrew Notti6. dubna 2022 09:25

1649231243

Obamova a Bidenova zjevná náklonnost je jasně viditelná

Po letech napjaté atmosféry v Bílém domě byl včerejší pohled na Baracka Obamu flirtující s Joe Bidenem a Kamalou Harris vzpomínkou na to, co se zdá být jinou dobou.

Zde je návod, jak bývalý prezident představil svého bývalého viceprezidenta.

Andrew Notti6. dubna 2022 08:47

1649228078

Republikáni se Bidenovi vysmívají a tvrdí, že ho Obama „ignoroval“

Republikáni se pokusili zesměšnit Joea Bidena poté, co se objevila videa, která tvrdila, že Barack Obama prezidenta ignoroval.

Konzervativní zákonodárci a komentátoři tvrdili, že Obama ukradl pořad během své úterní návštěvy Bílého domu.

Na široce sdílených videích – o kterých mnozí tvrdili, že jsou vytržená z kontextu – je vidět, jak prezident vztekle zvedl ruce, když skupina lidí zasypala Obamu pozorností.

Maroucheh Muzaffar6. dubna 2022 07:54

1649225813

Kenzinger kritizuje členy GOP za to, že nechtějí mluvit o Ukrajině

Republikánský zástupce z Illinois Adam Kinzinger v úterý kritizoval členy své strany za jejich neochotu vystoupit proti krizi na Ukrajině.

„Vládne nám skupina dětí,“ řekl pan Kinzinger. „Skupinou lidí, kteří to s řízením USA nemyslí vážně a ve skutečnosti nechápou hrozbu ze strany Vladimira Putina, z Číny, ze strany některých těchto představitelů ve světě, kteří chtějí zničit naše místo zde.“

„Poprvé od druhé světové války je zpochybňován světový řád a oni dnes sedí a přemýšlejí o tom, jak vyhrát příští volby, co je nejnovější pobouření a co je další věc, kterou můžeme udělat, abychom lidi naštvali a naštvali. a získat od nich jejich peníze zpět, abychom byli znovu zvoleni.“

Maroucheh Muzaffar6. dubna 2022 07:16

1649224306

Obama vtipkuje s „viceprezidentem Bidenem“

Bývalý americký prezident Barack Obama žertoval s Joe Bidenem, když se v úterý vracel do Bílého domu, a mluvil o prezidentovi jako o „viceprezidentovi“.

Pan Obama se k Bidenovi připojil v úterý, když podepsal výkonný příkaz k posílení zákona o cenově dostupné péči.

Maroucheh Muzaffar6. dubna 2022 06:51

1649221881

Fox News vynechává zpravodajství o Baracku Obamovi v Bílém domě

I když velké televizní stanice pokrývaly návštěvu bývalého prezidenta Baracka Obamy v Bílém domě, Fox News se zdržela živého vysílání události.

Síť se rozhodla pokrýt příběh o newyorské matce, která byla údajně vyhozena poté, co konfrontovala starostu kvůli maskám.

Přečtěte si celý příběh zde:

Maroucheh Muzaffar6. dubna 2022 06:11

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *