Baterie OnePlus Watch 2 vydržela, i když jsem zapomněl nabíječku

Baterie OnePlus Watch 2 vydržela, i když jsem zapomněl nabíječku

Tento týden jsem podnikl svou první cestu do Evropy a při balení jsem opomněl přinést nabíječku pro OnePlus Watch 2, které jsem měl v plánu nosit. Naštěstí by OnePlus Watch 2 měly mít úžasnou výdrž baterie, ale jak dlouho vydržíte? opravdu Protáhnout to?

Tady je moje dilema. Tento týden jsem cestoval do Evropy, abych se zúčastnil MWC a plánoval jsem během cesty vyzkoušet OnePlus Watch 2.

problém? Zapomněl jsem nabíječku.

Můj výlet měl trvat od pátku do čtvrtka, Dobrý Jde nad rámec 100hodinového příslibu užitečné výdrže baterie u OnePlus Watch 2. Pak znovu, jaký je nejlepší způsob, jak zjistit, jak dlouho tato věc skutečně trvá?

Zkouška mučení začala v 8:00 ET v pátek 23. února a mě čekal dlouhý cestovní den. OnePlus Watch 2 budou mít za úkol sledovat mé kroky a srdeční frekvenci a zároveň poskytovat stovky upozornění během 7hodinové odstávky před mým výletem přes rybník. Svou chybu jsem si uvědomil asi v polovině odstávky, když jsem nabíječku zapomněl doma. Byl tedy tlak na to, aby baterie vydržela.

Když jsem nastoupil na let do Barcelony, baterie dosáhla 88%. Ne moc ošuntělý, ale tam mnoho Čas jít.

V tomto bodě se podívejme na nějaké pozadí mého nastavení. Jsem ve výchozím „inteligentním režimu“ OnePlus, který dosahuje maximálních 100 hodin. Můj vždy zapnutý displej je vypnutý a použitý ciferník je „gravitační“ ciferník se zhruba čtyřmi datovými body, z nichž všechny od OnePlus znamenají nejlepší možnou výdrž.

Po celou dobu letu nebyly OnePlus Open the Watch 2 nikdy připojeny k Wi-Fi, takže jsem neočekával, že hodinky během letu moc padnou. Opravdu jediné, co jsem s tím během letu dělal, bylo párkrát zkontrolovat tep pomocí aplikace pro měření. Nějak jsem se však dostal z 6hodinového letu a zbývalo něco přes 50 %. Ne Skvělé znamení.

READ  Praktická ukázka Top Spin 2K25: Návrat skvělé tenisové hry

Od soboty 24. února Watch 2 nadále poskytovaly upozornění více než cokoli jiného a měly větší výkon než já na konci dne. V neděli ráno to bylo asi 25 %, a to bez sledování spánku předchozí noci. V poledne baterie dosáhla 20 % a hodinky mě požádaly, abych zapnul režim úspory energie. To stále slibuje dva dny používání a ve skutečnosti otevřelo zcela jiný způsob použití těchto hodinek.

Zatímco jiné hodinky s Wear OS mají režim, díky kterému získáte pár dní volna navíc na posledních pár procent, OnePlus Watch 2 jen vypínají Wear OS, aby tak učinily. Když aktivujete tento režim, RTOS zcela převezme kontrolu. Výhodou toho je, že stále získáte téměř plně funkční chytré hodinky. Může stále sledovat zdravotní údaje, poskytovat upozornění a dokonce zobrazovat barevný ciferník, a to vše při spotřebě energie. Existují nevýhody, jako je ztráta všech aplikací Wear OS, neschopnost reagovat na oznámení a další náhodné drobné maličkosti, jako například nezobrazení aktuálního procenta baterie, ale zážitek je pozoruhodně podobný.

RTOS a Wear OS vypadají téměř stejně, až do bodu přechodu na úsporný režim Cítit Identické, dokud se nepodíváte na bližší detaily.

Těch posledních 20 % mi nakonec přineslo zbytek neděle i celé pondělí, a to vše bez jakýchkoliv skutečných starostí o baterii. Samozřejmě mi v tomto režimu budou chybět věci jako Peněženka nebo… Mapuje směry, ale fakt, že z posledních 20 % dokážu vymáčknout tolik funkcí, je docela úžasný.

V pondělí večer cesta skončila. Naštěstí, když jsem byl na technickém veletrhu, nebylo tak těžké najít někoho, kdo by mi půjčil nabíječku pro rychlé dobití (díky, Nicku!). Při zapojení Watch 2 bylo zjištěno, že přibližně po 24 hodinách v úsporném režimu zbylo v nádrži 13 %. To znamenalo, že jsem mohl absolvovat další celý den, ne-li téměř dva dny, které zbývají na RTOS. To vůbec není špatné!

READ  Top 10 plošinovek, ve kterých nehraje Mario nebo jiné postavy Nintendo

Přístup OnePlus k výdrži baterie na Watch 2 dokázal udržet tuto věc naživu déle než jakékoli jiné chytré hodinky, které jsem si mohl vzít s sebou. Pokud bych měl na sobě Pixel Watch 2 a zapomněl bych jejich nabíječku, nezbylo by mi nic jiného, ​​než si jít nabíječku někam koupit (i když, dlužno Googlu, je to přinejmenším oblíbená možnost v obchodech, rozhodně to není pohodlné jeden). . možnost OnePlus). Strategie dual-OS znamenala, že nejen, že jsem měl pár dní plně funkční hodinky Wear OS, ale měl jsem i chytré hodinky, které byly ještě mnohem déle užitečné.

Nakonec OnePlus Watch 2 vydržely asi 83 hodin, než jsem je definitivně nabil, s necelou polovinou v režimu Limited RTOS.

Výdrž OnePlus Watch 2 je přinejmenším působivá, ale také zjevně nejsou imunní vůči podivnostem Wear OS, o čemž svědčí nečekaný 30% pokles na mé cestě, ale jak již bylo zmíněno, nejsem si jistý, že situace byla Všechno by to mohlo vyjít žádný Další schopné chytré hodinky.

OnePlus Watch 2 vychází za 299 $. Zůstaňte naladěni na naši úplnou recenzi, již brzy (a napište komentář níže s případnými dotazy!).

Více o OnePlus:

Sledujte Bena: Twitter/X, VláknaA Instagram

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *