Apple vydává třetí beta verzi iOS 17.1, watchOS 10.1, tvOS 17.1 a macOS 14.1 [U]

Apple vydává třetí beta verzi iOS 17.1, watchOS 10.1, tvOS 17.1 a macOS 14.1 [U]

Aktualizace: Třetí beta tvOS 17.1 vyjde během jednoho dne.


Apple vydal třetí beta verzi pro vývojáře nadcházejících aktualizací softwaru iOS 17.1, watchOS 10.1 a macOS 14.1. Tyto aktualizace softwaru umožňují nové funkce Apple Music a AirDrop, nové dvojité klepnutí na Apple Watch Series 9 a Ultra 2 a další.

Apple Music získává novou funkci Favorites, která nakonec spustí nový seznam skladeb oblíbeného materiálu. Apple Music také umožňuje vytvářet vlastní umělecká díla pro seznamy skladeb, aniž byste museli opustit aplikaci.

AirDrop, který již obdržel dobře navrženou aktualizaci v iOS 17.0, přidává slíbenou funkci ukončení rozšířené online relace AirDrop, když vystoupíte z dosahu AirDrop.

Apple také vylepšuje jednu ze svých nejoblíbenějších funkcí v iOS 17. Pohotovostní režim získává jemnější ovládání v Nastavení, včetně možnosti nechat jej zapnuté, aniž by byla obrazovka ve spánku v iOS 17.1.

iOS 17.1 a související aktualizace operačního systému ponechávají více na seznamu funkcí, které budou dodávány. Seznam obsahuje novou aplikaci Apple Journal a další.

Projdeme si třetí beta verzi každého vydání a podáme zprávu o všem, co najdeme. Všimli jste si něčeho zajímavého? Podělte se s námi o trend na sociálních sítích nebo v komentářích!

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

READ  6 nových funkcí systému Android: plánování textových zpráv, tmavý režim v Mapách Google a další

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *