Pokus Emmanuela Macrona stát se „novým císařem Evropské unie“ označil za „směšný“ | svět | Zprávy

Jonathan Miller v článku pro The Spectator řekl, že 44letý lídr „zíral na Evropu jako statečný Cortez“ nebude schopen splnit standardy stanovené bývalým lídrem. Merkelová. Napsal: „V La France profonde je Evropská unie nepopulární.

Macron není. Aktuálně ho v prvním kole plánuje volit jen 25 procent.

„on [Macron] Zřejmě ve víře, že na tom nezáleží, dosprintuje s podporou médií k vítězství proti rozdělené opozici a možná se mu poštěstí ve druhém kole čelit Marine Le Penové, která i přes nevyhnutelnou porážku odmítá odejít do důchodu. . .

Jejímu otci se pětkrát nepodařilo získat prezidentský úřad. Už jsem dvakrát selhal.“

Macron v rámci svého plánu naplánoval minimální mzdu v Evropské unii, uhlíkové daně na produkty dovážené do Evropy a další regulace a daně pro americké technologické giganty, jako jsou Amazon a Google.

Pan Miller pokračoval: „Představa, že by někdo z nich mohl být vydán do 30. června, kdy Francii v prezidentském úřadu vystřídá Česká republika, je absurdní, ale o to nejde.

„Dokument je spíše Macronovým prohlášením o „evropské renesanci“, kterou byl posedlý, a to hned pro znovuzvolení.“

Francouzský prezident během Silvestra k národu reprezentativně rozsvítil Eiffelovu věž v barvách Evropské unie.

Pan Miller, který svůj projev nazval „volební kampaní“, uvedl, že ačkoli prezident ještě neoznámil kandidáta, zdá se pravděpodobné, že svou kandidaturu formálně neoznámí až do posledního možného okamžiku.

Přečtěte si více: Británie uvítala brexit, protože nový plán překonává program EU Erasmus

V prvních měsících svého prezidentování Macron prosadil balíček reforem týkajících se veřejné etiky, pracovního práva, daní a pravomocí donucovacích orgánů.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *