Jak získat Strand Reflections v Destiny 2: Lightfall

Jak získat Strand Reflections v Destiny 2: Lightfall

zveřejněno: 2023-03-02 T00:11:16

aktualizováno: 2023-03-02 T00:11:25

Destiny 2’s Lightfall vydal nejnovější podtřídu Strand s novými díly a aspekty, které je třeba odemknout. Zde je návod, jak uchopit a držet Strand Reflections a měnu k tomu potřebnou.

Destiny 2 vyšel na světlo světa s novou kampaní, novým umístěním a postavami, se kterými mohou hráči komunikovat. Spolu s tím je k dispozici Strand, nejnovější podtřída Darkness. Strand umožňuje Strážcům manipulovat se strunami vesmíru a vytvářet z nich smrtící zbraně.

Strážci budou pomalu objevovat a dozvídat se více o svých schopnostech Strand, přičemž Strážci budou moci svůj Strand plně využívat individuálně, až kampaň Lightfall skončí. Některé aspekty a části podtřídy jsou však uzamčené a vyžadují další postup v misích a příběhu po kampani. Aspekty a části, které máme k dispozici, lze odemknout prostřednictvím meditace Strand Meditation, měny, která se zpřístupní po dokončení kampaně.

Článek pokračuje po oznámení

Jaké jsou Strandovy úvahy o Lightfall?

Strand Meditation je měna používaná v Pouka Pond, která odemyká střepy a další schopnosti pro Strand. Mezi ně patří další dvě odpalovací zařízení, třmenové bomby a strunové bomby. Odemknutí bomby stojí každý 50 pramenů naděje.

Fate 2 Osiris Light pramenbungee

Strážci jsou schopni ovládat temnotu známou jako Strand.

Díly jsou také k dispozici od Pouka Pond za cenu 200 Strand Meditation za díl. Některé z těchto úlomků jsou aktuálně vyhrazeny pro Beyond Time nebo dokončení raidu „Root of Nightmares“.

Aktuálně je k dispozici 5 dílů, přičemž další 4 se odemknou po 7. březnu 2023. A konečně, poslední 4 díly budou dostupné všem hráčům, jakmile tým dokončí raid, který začne 10. března 2023.

Článek pokračuje po oznámení

Jak získat Strand Reflections v Destiny 2?

Pramenové meditace mohou být velmi dráždivé pro shromáždění, jak to vyžaduje Pomocí Strandových schopností zasadit nepřátelům poslední rány. Se Strandovými schopnostmi může být poněkud složité získat spoustu dokončovacích úderů, takže jejich kultivace může nějakou dobu trvat.

Hráči však mohou také získat Strand Reflections pomocí Kompletní akce na Neomuně, díky čemuž je proces mnohem rychlejší. Hlídky jsou dobrý způsob, jak toho dosáhnout, protože obvykle můžete dokončit hlídku spolu s dalšími aktivitami.

Je třeba poznamenat, že současná Vex Incursion poskytuje více Strand Reflections. Takže dokončení tamních aktivit a přistání posledních zásahů schopnosti Strand vám poskytne nejvíce odrazů Strand.

Článek pokračuje po oznámení

Alternativně lze ultimátní údery schopnosti Strand pěstovat kdekoli ve vesmíru, díky čemuž jsou farmy jako Blind Well, Shuro Chi a Shattered Throne Hallway dobrými způsoby, jak toto farmařit. Tito nepřátelé budou mnohem slabší než nepřátelé v Neomuně, což umožní snazší kultivační zkušenost.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *