Společnost Peak Design tvrdí, že Amazon zkopíroval jejich kabelku Everyday Sling Bag

Bic design, tvůrce Luxusní tašky a doplňkyMá problém: Zdá se, že Amazon zkopíroval svou ikonickou tašku The 99,95 $ za denSama o sobě 32,99 $ Základní taška na fotoaparát Amazon. Říkalo se tomu dokonce Everyday Sling up to the Peak Design video. Místo toho, abyste dosud dělali něco drastického, Peak Design Rozhodl jsem se natočit video O tom, co zákazníci „vydělávají“ zakoupením verze pro Amazon.

Video jasně ukazuje stav Peak: tašky jsou stejného tvaru, s kapsami, samolepkami a popruhy na přesně stejných místech. Jelikož jsem někomu neznámému s taškami Peak Design, kdybych nedával pozor nebo nečetl „Peak Design“ na štítku, pravděpodobně bych je zmátl.

Amazon Basics Everyday Sling na levé straně a Peak Design’s Everyday Sling na pravé straně.
Foto: Design Peak

Peak to všechno přináší vtipným způsobem, ale důkazy jsou překvapivě ostré, takže je zřejmé, že Amazon se rozhodl přepnout verzi Amazon Basics z „Everyday Sling“ na „Amazon Basics Camera Bag“. Existují dokonce důkazy: „Everyday Sling“ je stále přítomen v URL „Camera Bag“.

Peak Design není první menší společností, která se pokusila získat Amazon. Když Allbirds zjistili, že se Amazon zjevně vyprodává Reprodukce Allbirds je velmi jasnáGenerální ředitel společnosti napsal Střední příspěvek Kritizuje Amazon, ačkoli tvrdil, že mu „lichotí“ podobnosti mezi botami. Amazon Copy se tím nezastavil. Společnost byla také obviněna z klonování organizátorů kufrů a sedáků.

Porovnání obuvi Amazon a Allbirds.
Foto: Amazon a Foto: Allbirds

Celý trend upozornil pouze na A. Potenciální protimonopolní problém dlouhodobě znepokojuje kritiky společnostiStejně jako zákonodárci a regulační orgány. Hlavní problém: Amazon vlastní a spravuje svou vlastní platformu elektronického obchodování a také spravuje stále rostoucí seznam interních značek, které konkurují externím prodejcům Amazon Marketplace na stejné platformě.

Podkopání konkurence je stejně jednoduché jako vidět, co se dobře prodává, vytvořit podobný a levnější produkt a poté jej navrhnout kupujícím na Amazonu. Ve skutečnosti je tato konkrétní situace Jádro vyšetřování Evropské unie V operacích společnosti, které vedly k tomu, že Evropská komise obvinila společnost Amazon z „systematického“ používání údajů o prodejcích k nespravedlivé soutěži s jejími obchodníky ve Francii a Německu loni v listopadu.

Amazon tvrdí, že má zavedenou politiku zabraňující použití údajů o prodejcích třetích stran pro produkty Zprávy od The Wall Street Journal Předpokládá se, že se to stále děje. Jako Svěrák PoznámkyAni bývalý generální ředitel Jeff Bezos nebyl schopen potvrdit, zda byla tato politika porušena během vyšetřování monopolu Amazonu soudním výborem Sněmovny.

V případě Peak Design společnost uvedla ve svém prohlášení hrana Myslíte si, že Amazon skutečně porušil své duševní vlastnictví, ale rozhodl se vytvořit video, které zvýrazní rozdíly mezi produkty, a nyní neplánuje právní kroky.

Komentáře jsou momentálně deaktivovány Na portfoliu Amazonu, protože si společnost všimla „neobvyklé kontrolní činnosti“. Podíváme-li se na některé z nejnovějších recenzí, zákazníci zanechali mnoho minimálních recenzí přímo prostřednictvím videa Peak Design. Vzhledem k rozhodnutí společnosti Amazon změnit název produktu se zdá, že Peak Design jej zasáhl opatrně.

hrana Kontaktoval jsem společnost Amazon ohledně reklamace Peak Design a budeme ji aktualizovat, pokud obdržíme odpověď.

READ  The Sims 4 umožní hráčům vybrat si svou sexuální orientaci

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *