„Adu“ je na vrcholu nominací na španělskou Goyu; „Quack“ mezi českými lvy Noms – termín

Zveřejnění konkurentů pro Španěl Goias

Byli oznámeni kandidáti na 35. cenu Goya Awards, hlavní slavnostní předávání cen ve Španělsku. Netflix Drama od Salvadora Calva Adu Na prvním místě je 13 nominací a je ním Louis Tousar. Pilar Palomero dívky A Pablo Aguero Akelaar Následoval každé s devíti nominacemi, zatímco Essyar Paulin získal dvě Rosina svatba osm. Kategorie Nejlepší evropský film zahrnuje čtyři soutěžící: Tělo, otec, padá A Roman Polanski Důstojník a špion. Vítězové budou odhaleni na večírku v Malaze 6. března, který pořádají Antonio Banderas a Maria Casado. Kliknutím sem zobrazíte Úplný seznam nominací (ve španělštině).

Nominace českého lva

Stínová zeměA Havel A Žonglér Jednalo se o nejvíce nominovaný filmový a televizní projekt pro 28. ročník udílení cen Český lev, o kterém hlasovala Česká filmová a televizní akademie (CFTA). Jednalo se o první rok, kdy byly ceny otevřeny i pro televizní programy. Série herec Těží ze sedmi nominací. Narativní drama Stínová země Autor Bohdan Sláma získal 15 nominací. Biopic Havel Zaznamenejte 14 nominací, stejně jako televizní drama Žonglér Režisérky Agnieszky Hollandové budou vítězové vyhlášeni v přímém přenosu 6. března.

READ  Střelba na izraelské domy při podezření na útok teroristů ze Západního břehu Jordánu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *