Rangers proti Liverpoolu, Mohamed Salah zaznamenal nejrychlejší hattrick všech dob, zprávy, výsledky, výsledky, Neapol, Barcelona a Inter Milán, sestřih, video, fotbal 2022,

Liverpool udělal ohromující návrat hattrickem Mohameda Salaha z lavičky při výhře 7:1 nad skotským Rangers.

Roberto Firmino vstřelil první dva góly Liverpoolu a asistoval, aby získal Darwina Nuneze s velkými penězi, aby zvýšil na 3:1 ve skvělém sólovém výkonu.

Pak Salah, sedící na lavičce, vstřelil tři góly během pouhých šesti minut, čímž výsledek posunul do brutálních výšin – poté, co Rangers otevřeli skóre v 17. minutě a ohrožovali Liverpool po většinu prvního poločasu.

Byl to hattrick v čase 6 minut 12 sekund, nejrychlejší v historii Ligy mistrů, čímž překonal dosavadní rekord Bafetimbiho Gomese při výhře Lyonu 7:1 nad Dinamem Záhřeb v roce 2011.

Mladý Harvey Elliott vstřelil svůj první gól v Lize mistrů po smrti, aby ve fantastické noci zvýšil na 7:1 pro Liverpool, který se tento víkend utká s Manchesterem City v Premier League.

Bobbyho velká noc z Liverpoolu! | 01:50

Liverpool dělí jen jeden bod od kvalifikace do vyřazovací části Ligy mistrů. Liverpoolu bude stačit remíza v Amsterdamu, aby se dostal do šestnáctky, když se za dva týdny utká s Ajaxem.

Ale Neapol zůstala napřed ve skupině A poté, co porazila Ajax 4:2, aby si zajistila místo v play off.

Mezitím Bayern Mnichov porazil Viktorii Plzeň a dostal se mezi 16 posledních, zatímco Barcelona stále žije v soutěži – pouze – po skutečné remíze 3:3 s Interem Milán.

Další novinky

MBAPPE CHAOS: Vývoj ve výši 886 milionů dolarů, protože Paris Saint-Germain byl obviněn z podpory pomlouvačné kampaně proti hvězdě

Firmino udělá prohlášení

V hvězdné konstelaci Liverpoolu pod vedením Jurgena Kloppa byl Roberto Firmino v posledních sezónách pravděpodobně nejméně ceněný – alespoň pro fanoušky mimo Reds.

Smrtící útočné trio Firmino, Mohamed Salah a Sadio Mane udělilo Red Devils dlouho očekávaný titul v Premier League a Champions League, než Mane v této sezóně odešel do Bayernu Mnichov. Z těchto tří má Firmino trvale nejnižší hodnocení, nejnižší hodnocení v médiích, i když ho Klopp bude týden co týden chválit.

Klopp jednou řekl: „Pro lidi, kteří mají znalosti o fotbale, jsem si jistý, že napíšou knihy o tom, jak Bobby interpretuje falešnou devátou.“

Sledujte nyní nejnovější Fox Football Podcast s Clem Morfuni, australským vlastníkem anglického fotbalového klubu Swindon Town! Poslouchejte zde!

Nyní, když je Mane pryč, Firmino stojí vzpřímeně uprostřed kolísavého začátku sezóny s Reds.

V sedmi zápasech Premier League má na kontě šest gólů – a pouze pět. A ve čtvrtek ráno předvedl svůj zatím nejlepší výkon v sezóně v parádním sólovém vystoupení proti Rangers.

READ  Sport v televizi: neděle 12. března 2023

Firmino dvakrát skóroval a přidal asistenci nohou – v té době zvýšil skóre na 3:1 – než byl vystřídán v drtivém vítězství.

Salah má nyní pět gólů v posledních čtyřech zápasech Ligy mistrů.

Vítězství by se mohlo ukázat jako rozhodující zlom v sezóně Liverpoolu po pomalém začátku, kdy vyhráli jen dva z prvních osmi ligových zápasů.

UCL wrap: Pouze ostruhy, Reds řádí! | 02:12

Barca Inter Nilpeter

Robert Lewandowski vstřelil dva pozdní góly, aby zachránil Barcelonu před vyřazením v Lize mistrů při napínavé středeční remíze 3:3 s Interem Milán na Camp Nou.

Polský útočník zvýšil úroveň týmu Xaviho Hernandeze v 82. minutě na 2:2 a poté znovu na 3:3 v přestávce poté, co Ruben Goossens posunul italský tým do vedení s minutou zbývající.

Osud Barcelony v Lize mistrů již není v jejích rukou a stále čelí druhému vypadnutí v řadě ze skupinové fáze, pokud Inter Milán vyhraje doma nad Viktorií Plzeň, která vypadla 26. října.

Být na vrcholu dalšího zápasu tak brzy je brzký knockout pro Katalánce, kteří doufali, že letní podpisová smlouva s Lewandowskim z Bayernu Mnichov by mohla získat zpět jejich místo mezi evropskou elitou.

Katalánci, kteří v letním podpisovém období doufali, včetně Lewandowského z Bayernu Mnichov, by mohli získat zpět své místo mezi evropskou elitou.

„Měli jsme obrovskou příležitost a nevyužili jsme ji,“ řekl obránce Barcelony Eric Garcia.

„Udělali jsme chyby, které se na této úrovni dělat nedají. Bojovali jsme a dokázali jsme vyrovnat. Nejsme venku, ale je to komplikované. Musíme jít dál, dokud je ještě nějaká naděje.“

Ravenha byl frustrovaný ze široké střely, ale jeho pracovní tempo se ukázalo jako rozhodující, když Barcelona prolomila patovou situaci. Brazilský křídelník zahnal míč do rohu a uvolnil Sergiho Roberta, který přestřihl míč přes Dembeleho a zblízka ho dotlačil do sítě.

Byl to jeho první gól v Lize mistrů po téměř dvou letech a další milník v jeho vzestupu pod Xavim a je pravděpodobně nejlepším hráčem Barcelony od trenérova příchodu na Camp Nou v listopadu 2021. Dembele objal svého trenéra na kraji hřiště poté jeho potvrzení. oslava.

Lewandowski zachránil Barcelonu před ponížením…prozatím.Zdroj: Getty Images

Inter v prvním poločase vlétl na branku a rychle si dal svůj vlastní gól, skóroval v 50. minutě poté, co Gerard Pique obešel Nicolo Parilla a napálil italský míč do sítě.

READ  EHS vystoupí na WAMSB Parade of Bands | Zprávy, sport, práce

Záložník Interu proklouzl za Piqueho, který před sebou mával křížem, směrem k Ter Stegenovi, aniž by přečetl Barillův tah.

Pětatřicetiletý obránce nastupoval ke svému prvnímu zápasu v Lize mistrů v sezóně, přičemž Barcelona doplatila na zranění Julese Condeho, Ronalda Arauja a Andrease Christensena.

A byl to jeden z týmových veteránů, kdo dal míč k druhému gólu Interu, když míč chytil Sergio Busquets zbloudilou přihrávkou. Hakan Calhanoglu našel Martineze, nechal zabít argentinského obránce Erica Garciu a trefil síť přes tyč.

Lewandowski předjel Onana na druhém konci, ale byl jasně v ofsajdu, protože zoufalství Barcelony rostlo, když polský útočník poslal dlouhou hlavičku.

Lewandowski nakonec skóroval zkresleným kopem na druhý pokus poté, co ho v prostoru našel náhradník Alejandro Balde.

Goossens si myslel, že dal Interu kvalifikaci a vyřadil Barcelonu, když střílel pozdě, ale Lewandowski měl jiné představy. Jeho gól zachránil Barcelonu od jistého vyřazení, ale jejich budoucnost v soutěži stále visí na vlásku.

Mezitím se Mnichov ve středu dostal do osmifinále Ligy mistrů, po výhře 4:2 nad domácí Viktorií Plzeň zbývaly jen dva zápasy. Německý klub vyhrál všechny čtyři zápasy skupiny C a má osmibodový náskok na třetí Barcelonu, která doma remizovala s Interem Milán 3:3.

Barcelona, ​​​​Španělsko – 12. října: & gt; Během zápasu skupiny C Ligy mistrů UEFA mezi FC Barcelona a FC Internazionale na Spotify Camp Nou 12. října 2022 v Barceloně ve Španělsku. (Foto: Eric Alonso/Getty Images)Zdroj: Getty Images

Ibn naráží na Spearse

Son Heung-min skóroval dvakrát, když Tottenham upevnil svou snahu dostat se do osmifinále Ligy mistrů středečním vítězstvím 3:2 nad Eintrachtem Frankfurt.

Tým Antonia Conteho padl na brzký gól Daichi Kamady na stadionu Tottenhamu Hotspur.

Son ale vyrovnal úhledným zakončením a Harry Kane vstřelil penaltu a dal anglickému kapitánovi svůj první gól v sezóně Ligy mistrů.

Sonova mocná střela dala Tottenhamu na konci živého prvního poločasu naprostou kontrolu.

Son je po pomalém začátku sezóny konečně zpět ve své nejlepší formě a Son byl neustálou hrozbou pro Frankfurt, když obránce Tota ve druhém poločase vyloučen za dva fauly na 30letého hráče.

READ  Jágr si návrat v české lize užívá

Fred Alido z Frankfurtu jeden v posledních minutách stáhl a Kane minul penaltu za pozdní prominutí, ale Tottenham se udržel.

Se dvěma zbývajícími zápasy proti Sportingu Lisabon a Marseille vede Tottenham ve skupině D se sedmi body poté, co vyhrál svůj druhý mistrovský titul v této sezóně.

Tým má náskok jednoho bodu před druhým Marseille a třetím Sportingem.

LONDÝN, ANGLIE – 12. ŘÍJNA: Syn Heung-min z Tottenhamu Hotspur slaví po vstřelení třetího gólu svého týmu během zápasu skupiny D Ligy mistrů UEFA mezi Tottenhamem Hotspur a Eintracht Frankfurt na stadionu Tottenham Hotspur 12. října 2022 v Londýně v Anglii. (Foto: Mike Hewitt/Getty Images)Zdroj: Getty Images

V předchozích výsledcích to bylo další vítězství Neapole, která po minulé porážce 6:1 získala další výhru nad Ajaxem.

Club Brugge si již zarezervoval místo v šestnáctce, když belgický tým překvapení pokračoval ve své neporazitelnosti.

NAPOLI, ITÁLIE – 12. ŘÍJNA: Neapolský Alex Meret slaví vítězství po zápase skupiny A Ligy mistrů UEFA mezi FC Neapol a Ajaxem Amsterdam na stadionu Diega Armanda Maradona 12. října 2022 v italské Neapoli. (Foto Francesco Pecoraro/Getty Images)Zdroj: Getty Images

Neapol sní o dalším velkém vítězství

Neapol se ve středu dostala do vyřazovací fáze Ligy mistrů nejméně o dva zápasy dál po skvělé výhře 4:2 nad Ajaxem, která si udržela stoprocentní start na letošním turnaji.

Tým Luciana Spallettiho zaznamenal čtyři výhry ze čtyř a plný počet čtyř bodů v čele skupiny A zásluhou Hirvinga Lozana, Giacoma Raspadoriho, Javichy Kvaratskelliho a Victora Osimhena, jejichž góly zvýšily jejich evropské konto na 17 bodů.

Devět bodů dělí lídra Serie A a třetího Ajaxu, který si stále může připsat dvě výhry z posledních dvou zápasů proti Liverpoolu a Rangers.

„Bylo to skvělé, tým odvedl skvělou práci a jsme opravdu šťastní z vítězství a postupu,“ řekl Lozano.

Tým Alfreda Schroedera o sobě podal mnohem lepší konto než při výhře 6:1 s Neapolí v Amsterdamu minulý týden a díky Davymu Klassenovi a Stephenu Bergwijnovi udrželi zápas při životě až do posledních vteřin.

Ale nedokázali zastavit nepotlačitelnou stranu Neapole, která v této sezóně v Itálii nebo na kontinentu ještě neprohrála zápas a zaplněný Maradona Stadium snil o tom, že to bude jejich rok.

Trenér Neapole Luciano Spalletti odpovídá během zápasu skupiny A Ligy mistrů UEFA mezi FC Neapol a Ajaxem Amsterdam na stadionu Diega Armanda Maradona 12. října 2022 v italské Neapoli. (Foto Francesco Pecoraro/Getty Images)Zdroj: Getty Images

Běh Rolls Bruges Brilliance

Překvapivý klub Bruggy si zajistil účast v osmifinále Ligy mistrů středeční bezbrankovou remízou s Atléticem Madrid.

Belgický tým má jistotu postupu ze skupiny 2 poté, co držel tým trenéra Diega Simeoneho v Madridu v problémech a zápas dohrál s deseti muži poté, co byl v závěrečné fázi vyloučen Kamal Al-Sawah.

Bruggy minulý týden překvapily Atlético domácím vítězstvím 2:0, a přestože na Metropolitano Stadium ztratily první body na turnaji, zajistily si kvalifikaci do play off.

Brankář Simon Mignolet předvedl sérii působivých zákroků, aby popřel hráčům jako Antoine Griezmann a Angel Correa frustrující španělskou stranu, která má čtyři body ze čtyř zápasů, šest před vedoucími Bruggami skupiny C.

Brankář Club Brugge Simon Mignolet byl vynikajícím hráčem proti Atleticu – pokračoval ve svém napínavém útoku poté, co byl kritizován v Liverpoolu.Zdroj: Agence France-Presse