Velká obrazovka a lepší výdrž baterie iPhone

Velká obrazovka a lepší výdrž baterie iPhone

Přehrávejte video na iPhone 14 Plus.

Sophia Pet

Testoval jsem jablkoNový iPhone 14 Plus za 899 $ se v posledních dnech objevil v obchodech v pátek. Má největší obrazovku, kterou můžete získat na iPhone, aniž byste museli platit 1 099 $ za model Pro, a vůbec nejlepší výdrž baterie na iPhone.

iPhone 14 Plus je skvělý pro lidi, kteří chtějí jen větší obrazovku a nevadí jim, že přijdou o nové funkce Pro a Pro Max, jako je Dynamic Island a vždy zapnutý displej.

Ale vypadá to, že většina kupujících se zatím hrnula k modelům Pro na běžném iPhone 14.

Analytici Bank of America vydali vzácné snížení na akcie společnosti Apple minulý týden a snížil svou cílovou cenu kvůli „slabší spotřebitelské poptávce“ a potenciálu zpomalení cyklu iPhone, protože spotřebitelé zpomalují utrácení. Banka navrhla, že ačkoli doposud existoval silnější mix nákupů modelů Pro, nevyvážilo by to pokles příjmů a zisků, pokud by Apple celkově prodal méně jednotek.

iPhone 14 Plus.

Sophia Pet

Zákazníci citliví na cenu volí iPhone 13 před dražším iPhonem 14 a iPhone 14 Plus, uvedli analytici JPMorgan v poznámce z 3. října, která porovnávala dodací lhůty mezi modely iPhone.

iPhone 14 Plus byste ale neměli jen tak odepsat. Je to dobrá volba pro lidi, kteří chtějí jen velkou obrazovku a nechtějí utrácet dalších 200 $ za iPhone 14 Pro Max. Má vynikající výdrž baterie a vylepšené fotoaparáty v lehkém balení.

Zde je to, co potřebujete vědět o iPhone 14 Plus.

iPhone 14 Plus: Co je dobré

Apple představil čtyři nové iPhony, tři nové Apple Watch a aktualizované AirPods Pro během středečního tiskového setkání v Cupertinu v Kalifornii, USA dne 7. září 2022.

Tiffon Coskun | Agentura Anadolu | Getty Images

Velká obrazovka je zde vrcholem. A pokud jste jako já, budete v kapse hledat větší obrazovku pro čtení, filmy, hraní her a další. Jinak je to stejné jako obrazovka iPhonu 14. Všiml jsem si, že černá byla pěkná a hluboká a barvy vyskakovaly při streamování videí na YouTube.

Na stránce můžete vidět více, například web, který si prohlížíte, nebo si na domovskou stránku uložit více aplikací. To pomáhá, pokud chcete vidět více a zároveň zvětšit velikost textu, což může být vhodné pro lidi, kteří preferují nebo potřebují větší text.

iPhone 14 Plus.

Sophia Pet

iPhone 14 Plus je pouze o 0,11 unce lehčí než iPhone 14 Pro Max, který má stejnou velikost obrazovky, ale rozdíl byl obrovský, když jsem ho držel.

iPhone 14 Plus je o 1,31 unce lehčí než iPhone 14 Pro Max a rozdíl byl obrovský, když jsem ho držel.

Apple říká, že iPhone 14 Plus má „nejlepší výdrž baterie v iPhone vůbec“, což se týká pouze běžného celodenního používání. Výdrž baterie byla v mých testech skvělá. Dokázal streamovat videa z YouTube přes 19 hodin, než telefon zemřel, což je v souladu s tvrzením Applu, že přehrávání streamovaného videa trvá 20 hodin. Apple také slibuje až 100 hodin přehrávání zvuku, což je déle než u jakéhokoli jiného iPhonu.

Fotoaparáty jsou také pevné. I když nezískáte skutečně ostré teleobjektivy nebo hlavní fotoaparáty, které najdete u modelů iPhone 14 Pro, stále můžete získat vylepšený 12MP hlavní fotoaparát, který pořizuje dobré snímky, včetně jasnějších a jasnějších snímků v noci, kdy toho není mnoho. světla.

Fotografie iPhone 14 Plus v nočním režimu.

Sophia Pet

Nechybí ani nový přední fotoaparát s automatickým ostřením pro selfie. To znamená, že vaše selfie budou vypadat ostřejší a zaostřenější než iPhone 13.

Selfie pro iPhone 14 Plus.

Sophia Pet

iPhone 14 Plus.

Sophia Pet

iPhone 14 Plus: Co je tak špatného

Navzdory své velikosti je iPhone 14 Plus ve srovnání s loňským iPhone 13 relativně malou aktualizací. Uvidíte další upgrady z modelů Pro. Tyto telefony mají vždy zapnuté displeje, které mohou zobrazovat upozornění, i když je váš telefon nečinný, a mají dynamický ostrůvek, který lépe využívá zářez v horní části obrazovky. Dynamic Island může zobrazovat věci, jako je například obal alba s hudbou, kterou hrajete, a brzy nabídne další funkce, jako jsou živé sportovní výsledky v horní části obrazovky.

Domovská obrazovka iPhone 14 Plus.

Sophia Pet

Pokud hledáte upgrade fotoaparátu, všimnete si rozdílu, pokud upgradujete z iPhone 12, ale je těžké vidět velký rozdíl, pokud přecházíte z 13 na 14 Plus, kromě autofokus na předním fotoaparátu.

iPhone 14 Plus používá stejný čip A15 jako iPhone 13, ale s dalším grafickým jádrem pro zlepšení herního výkonu. Při hraní „Diablo: Immortal“ na obou telefonech jsem nezaznamenal žádný rozdíl.

Jsem zklamaný, že všechny iPhone 14 mají stále Lightning port místo USB-C. Nečekal jsem, že Apple přejde, ale bylo by opravdu užitečné nosit stejnou nabíječku USB-C, kterou používám k napájení svého MacBooku a iPadu.

iPhone 14 Plus.

Sophia Pet

Měli byste si to koupit?

iPhone 14 Plus je skvělá koupě pro lidi, kteří chtějí pouze iPhone s větší obrazovkou a kteří nechtějí nebo nepotřebují funkce, které mají modely Pro. Za 899 dolarů se prémie 100 dolarů oproti standardnímu iPhonu 14 vyplatí za větší obrazovku a lepší výdrž baterie. K tomu ale pravděpodobně nepotřebujete upgrade z iPhone 13.

READ  Tato nová upoutávka na Honaki Star Rail obsahuje postavu, která má velmi nadšené fanoušky

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *