Keri Walsh Jenningsové a Brooke Sute hrozí, že na olympiádě zmešká – OlympicTalk

Keri Walsh Jennings, Pohled na šesté olympijské hry ve věku 42 let a nový partner Brooke Sweet Příští týden musí na posledním kvalifikačním turnaji shromáždit další americký tým, aby se dostal do Tokia.

Občanky Kelly Claes A Sarah Spunsell V sobotu se dostala do finále předposlední mezinárodní kvalifikace v ruském Soči, když předstihla Walsh Jenningsovou a závod v závodu o druhé a poslední místo v plážovém volejbalu žen na olympijských hrách USA.

Nyní musí Walsh Jennings a Sweat příští týden postoupit do semifinále finále v Ostravě, aby měli šanci v Tokiu.

Walsh Jennings je největší olympijský hráč v plážovém volejbalu v historii se třemi zlatými a jedním bronzem, ale v srpnu 2019 postoupil do semifinále vysoce postaveného turnaje.

Prohráli oba svá utkání v Soči, podle BVBinfo.com Walsh Jennings poprvé skončil na 25. mezinárodním turnaji v hlavním losování na 151 mezinárodních akcích, které se datují od jejich debutu v roce 2001. (Skóre bylo horší než Walsh Jennings, který prohrál v play-off.)

April Ross A Alex KleinmanJediná americká dvojice kandidátů na olympijskou medaili obsadila před dvěma měsíci na olympijských hrách první místo.

Walsh Jennings a Sweat se za poslední dva roky umístili na druhém místě v žebříčku kvalifikací USA, až po závod Claes and Sponcil Race v Soči.

Třída, 25 a Spunsell, 24, si klade za cíl stát se nejmladším americkým týmem plážového volejbalu vůbec.

Prošli 10 po sobě jdoucích mezinárodních turnajů, aniž by se dostali do semifinále, a to od července 2019, až do Soči, kde ve čtvrtfinále tří setů otravovali Rosse a Kleinmana.

Podle BVBinfo byli Claes a Sponcil 0-8 proti Rossovi a Klinemanovi a 0-17 při zahrnutí zápasů s dalšími partnery.

Poté Claes a Spunsell v sobotu zametli ruskou dvojici, aby se dostali do finále, když porazili Walsha Jenningsa a závod s body.

READ  Kanadský basketbal doufá, že nová podlaha zvýší jeho střechu

Walsh Jennings a Sweat udělali malý, ale významný náskok před Claesem a Sponcilem, aby v roce 2021 postoupili do Spojených států.

Claes a Sponsell nepřekonali, ale ve svých prvních čtyřech letošních hrách ve čtvrtfinále prohráli tři zápasy. Čtvrtfinále představuje hlavní kolo olympijských kvalifikací, protože vítězství dává týmu další dvě hry o zisk bodů – semifinále a buď třetí místo, nebo finálový zápas. Nakonec prorazili v Soči.

Walsh Jennings utrpěl obtížnou olympiádu. Měla tři různé partnery, podstoupila šestou operaci pravého ramene a po spolupráci s Sweatem, jedním z olympijských vítězů v Riu, musela projít kvalifikačními turnaji. Lauren Vendrick. Al-Araq podstoupil loni na jaře operaci kolena.

Claes zvítězila na mistrovství NCAA v plážovém volejbalu s USC v letech 2016 a 2017. Ona a její týmový kolega Trojan Sarah Hughes Začal hrát mezinárodně s rodokmenem, aby se stal dalším skvělým týmem USA. Jejich vztah byl tak silný, že Hughes v roce 2017 odmítl návrh partnerství Walsha Jenningsa.

Ale v roce 2018 se Hughes rozhodl spárovat Rossovo léto Na turné po olympijských hrách v Tokiu (které skončilo poté, co Ross v roce 2019 utrpěl zranění zad).

Claes, který se v roce 2018 pokusil být partnerem Walsha Jenningsa a dokonce s legendou odehrál událost v Číně, se po svém přestupu z Loyoly Marymount stal návrhářem halového týmu UCLA Sponcilem.

Třída a Sponsell strávili celé jaro roku 2020 odděleně, ale odložení olympiády bylo požehnáním.

Nakonec Claes, která si zlomila páteř a podstoupila srdeční ablaci k léčbě supraventrikulární tachykardie, řekla: „Z tohoto typu pauzy máme to, co nám nejvíce prospívá, protože jsme nejmladší tým a máme spolu nejméně zkušeností.“ léto. „Myslím, že máme všechny výhody této doby, abychom získali více zkušeností před touto závěrečnou várkou před olympiádou.“

READ  Australan pracuje první den Davis Cupu

OlympicTalk běží Apple News. Dali jsme přednost!

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *