3. sezóna Foundation začíná na Apple TV v Praze

3. sezóna Foundation začíná na Apple TV v Praze

Produkce třetí sezóny sci-fi série Apple TV+ instituce, na motivy románů Isaaca Asimova, oficiálně startuje v Praze, kamery běží od konce května. Fotografování pro instituce V České republice by se měl v Praze promítat během léta a začátkem podzimu.

instituce Hrají Jared Harris, Lee Pace, Lou Lobel, Leah Harvey, Laura Byrne a Terrence Mann ve složitém příběhu skupiny vyhnanců na vzdálených planetách, kteří se spojí, aby zachránili galaktickou říši. Sérii vytvořili David S. Goyer a Josh Friedman a první sezóna bude mít premiéru na Apple TV+ v roce 2021.

První sezóna byla natočena v Troy Studios v Irsku, spolu s lokačními pracemi ve Španělsku, na Maltě a na Islandu, ale druhá sezóna byla z velké části natáčena v Praze a okolí a v rozsáhlých pražských studiích v Letnánech loni v létě, s Milk and Honey Pictures koordinací film. Místní přestřelka. institucePremiéra druhé sezóny série je na Apple TV+ naplánována na 14. července.

instituce Zdá se, že našel domov v české metropoli, produkce se do Prahy vrací od 26. května. instituce románů, a přestože se show výrazně liší od Asimovovy původní tvorby, existuje spousta materiálu pro případ, že Apple obnoví projekt po třetí sezóně.

v současné době, instituce Natáčí se na místě v mimopražském Mostě do 20. června. Produkce se odehrává v brutalistickém kulturním centru Ribery (Kulturní dům Repre), vhodném místě pro dystopický sci-fi seriál.

Kulturní centrum Ribery se v posledních letech stalo oblíbeným místem natáčení v Praze, kde jsou k vidění části z minulého roku Vrána A nebeský řetěz Lazarův efektKterý se pod názvem natáčel v Praze zánik V roce 2021 se bude film natáčet v dominantě města, která byla původně postavena na konci 70. let.

Repre kulturní centrum ve většině. Obrázek: Wikipedia/Michelverbeck

V centru Mostu je na příští dva týdny omezen provoz, kde se vyrábí instituce V jeho průběhu. Natáčení v oblasti bude údajně zahrnovat propracované praktické efekty včetně ohňostroje.

READ  Mark Hobbs píše své paměti o blink-182, jeho boji proti rakovině a dalších

instituce Je to jedna ze tří hlavních televizních inscenací, které letos v létě přijdou do Prahy, přičemž druhou řadu vysílá AMC Rozhovor s upírem A třetí sezóna Amazonu Kolo času Natáčení probíhá i v české metropoli. V obou se ve vedlejších rolích objevil britský herec Ben Daniels instituce A Rozhovor s upírema objevuje se v další velké fantasy sérii Amazonu, Pán prstenů: Prsteny moci.

Datum vydání instituceSezóna 3 nebyla potvrzena, ale mohla by mít premiéru v polovině roku 2024, pokud bude postprodukce probíhat v podobné časové ose jako sezóna 2.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *