Nejtenčí skládací telefon na světě má design Porsche

Nejtenčí skládací telefon na světě má design Porsche

Magic V2 RSR je stále poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, ale s možností úložiště omezenou na pouhých 1 TB s 16 GB RAM. Zbytek specifikace je identický pro obě varianty Magic V2. Pokud jde o displeje, získáte 7,92palcový skládací OLED displej s rozlišením 2344 x 2156 (s sotva znatelným záhybem) a 6,43palcový externí OLED displej s rozlišením 2376 x 1060 se špičkovým jasem 1 600 nitů a 2 500 nitů. Pro zvuk je tento telefon Android dodáván se stereo reproduktory „IMAX Enhanced“, zatímco telefonní hovory využívají systém tří mikrofonů pro lepší příjem zvuku. Stejně jako u většiny skládacích zařízení je čtečka otisků prstů integrována do bočního tlačítka napájení.

Zadní „kamerový systém“ Falconu se skládá z 50MP hlavního senzoru, 50MP ultraširokoúhlého fotoaparátu a 20MP teleobjektivu (2,5x zoom), zatímco na zadní straně je 16MP děrovaná selfie kamera. horní části obou obrazovek. Zadní i přední fotoaparát podporuje nahrávání videa v rozlišení až 4K.

Asi nepřekvapí, že sada Magic V2 RSR obsahuje některé vychytávky navíc, konkrétně aktivní stylus, vlastní pouzdro na přenášení a 66W záložní nabíječku. Ochranné pouzdro je zabaleno do tmavě šedé veganské kůže, i když v porovnání s běžnou verzí mu chybí stojánek – funkce, bez které se u skládacích telefonů těžko žije.

Pouzdra Magic V2 RSR a jeho stylus.

Fotografie Richard Lay/Engadget

Stejně jako základní model bude Magic V2 RSR také vydán globálně, i když ceny zůstávají pod pokličkou až do MWC koncem tohoto měsíce. Pro informaci, Magic V2 RSR se prodává za 15 999 juanů Nebo asi 2 220 dolarů v Číně, ale počítejte s tím, že mezinárodní ceny výrazně porostou. Běžný Magic V2 – dostupný pouze v 512GB verzi pro mezinárodní trhy – má ve Spojeném království cenu 1 700 GBP (2 140 USD). Spojené království a 1 999 eur (2 150 $). Evropaale ne Čína Verze f Hongkong Verze (také mezinárodní firmware) stojí jen asi 1400 dolarů. Není divu, že někteří důvtipní spotřebitelé dávají přednost dovozu smartphonů ze zahraničí, a to i přes nedostatek místních záručních služeb.

READ  Kabel USB-C Wattage Meter od Chipofy je na Prime Day Lightning Deal

Tento článek obsahuje přidružené odkazy; Pokud kliknete na tento odkaz a provedete nákup, můžeme získat provizi.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *