Šimpanzi ve dvou českých zoologických zahradách nastavují denní videochaty, aby zůstali sociální, zatímco je vypnutý přepínač COVID-19

Peter David Josick / AP / Shutterstock

Únava zoomu K těmto primátům jsem se nikdy nedostal.

Podle CNN, Šimpanz dovnitř Safari Park Dvor Králové A Zoo Brno V České republice nedávno zahájili videohovory, aby zůstali společensky aktivní, protože obě zoologické zahrady jsou aktuálně uzavřeny. Kvůli omezením COVID-19.

Zoologické zahrady začaly virtuální hrací data pro primáty minulý týden, přičemž každá z nich nastavila velké kamery a obrazovky, aby se šimpanzi mohli navzájem vidět.

„Zpočátku přistupovali k obrazovce obrannými nebo výhružnými gesty a došlo k interakci,“ řekla agentuře Reuters úvodní reakci zvířat na videochaty Gabriela Linehartová, chovatelka opic v Dvoru Králové.

Nyní Linehartova říká, že šimpanz zpracovává hovory s jinými opicemi, jako je reality TV.

Peter David Josick / AP / Shutterstock

„Od té doby přešel na„ Jsem ve filmech “nebo„ Sleduji televizi. “Když vidí napjaté situace, zvedne je to z pohovky, jako to děláme, když sledujeme živé sportovní události.

Příbuzný: Velké opice v zoo v San Diegu dostávají experimentální vakcínu COVID-19 vyrobenou pro zvířata

Peter David Josick / AP / Shutterstock

Lidé se mohou těšit také na tato virtuální setkání šimpanzů. Safari Park Dvor Králové Na svém webu vysílá videohovory Také zveřejňuje interakce Na jejich facebookové stránce.

Jako informace o Koronavirová pandemie Rychle se mění, lidé se zavázali poskytovat nejnovější data v našem pokrytí. Některé informace v tomto příběhu se po zveřejnění mohly změnit. Pro nejnovější zprávy COVID-19 se čtenářům doporučuje využívat online zdroje z Centrum pro kontrolu nemocíA Kdo je A Místní oddělení veřejného zdraví. PEOPLE uzavřel partnerství s GoFundMe Chcete-li získat peníze pro pomocný fond COVID-19, fundraisingový program GoFundMe.org na podporu všeho od respondentů v první linii až po rodiny v nouzi, stejně jako organizace, které pomáhají komunitám. Další informace nebo darování získáte kliknutím Tady.

READ  Hry, které musíte hrát, pokud máte rádi simulátor čerpací stanice

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.