Šimpanzi ve dvou českých zoologických zahradách nastavují denní videochaty, aby zůstali sociální, zatímco je vypnutý přepínač COVID-19

Peter David Josick / AP / Shutterstock

Únava zoomu K těmto primátům jsem se nikdy nedostal.

Podle CNN, Šimpanz dovnitř Safari Park Dvor Králové A Zoo Brno V České republice nedávno zahájili videohovory, aby zůstali společensky aktivní, protože obě zoologické zahrady jsou aktuálně uzavřeny. Kvůli omezením COVID-19.

Zoologické zahrady začaly virtuální hrací data pro primáty minulý týden, přičemž každá z nich nastavila velké kamery a obrazovky, aby se šimpanzi mohli navzájem vidět.

„Zpočátku přistupovali k obrazovce obrannými nebo výhružnými gesty a došlo k interakci,“ řekla agentuře Reuters úvodní reakci zvířat na videochaty Gabriela Linehartová, chovatelka opic v Dvoru Králové.

Nyní Linehartova říká, že šimpanz zpracovává hovory s jinými opicemi, jako je reality TV.

Peter David Josick / AP / Shutterstock

„Od té doby přešel na„ Jsem ve filmech “nebo„ Sleduji televizi. “Když vidí napjaté situace, zvedne je to z pohovky, jako to děláme, když sledujeme živé sportovní události.

Příbuzný: Velké opice v zoo v San Diegu dostávají experimentální vakcínu COVID-19 vyrobenou pro zvířata

Peter David Josick / AP / Shutterstock

Lidé se mohou těšit také na tato virtuální setkání šimpanzů. Safari Park Dvor Králové Na svém webu vysílá videohovory Také zveřejňuje interakce Na jejich facebookové stránce.

Jako informace o Koronavirová pandemie Rychle se mění, lidé se zavázali poskytovat nejnovější data v našem pokrytí. Některé informace v tomto příběhu se po zveřejnění mohly změnit. Pro nejnovější zprávy COVID-19 se čtenářům doporučuje využívat online zdroje z Centrum pro kontrolu nemocíA Kdo je A Místní oddělení veřejného zdraví. PEOPLE uzavřel partnerství s GoFundMe Chcete-li získat peníze pro pomocný fond COVID-19, fundraisingový program GoFundMe.org na podporu všeho od respondentů v první linii až po rodiny v nouzi, stejně jako organizace, které pomáhají komunitám. Další informace nebo darování získáte kliknutím Tady.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *