Český vstup na Eurovizi 2022 bude oznámen 16. prosince

Česká televize ČT Eurovize v srpnu oznámila proces přihlašování písně pro rok 2022 s uzávěrkou do 30. září. S vypršením termínu se ukázalo, že zkouška se bude konat v prosinci.

செT oznámila, že český příspěvek pro Eurovizi 2022 vyjde 16. prosince.. Finalisté budou vyhlášeni na tiskové konferenci 6. prosince. Online hlasování bude otevřeno od 7. do 15. prosince.

Vysílatel uvedl, že chce svůj výběr dokončit co nejdříve, aby vítězní umělci mohli začít produkovat své vystoupení v lednu 2022.

Český vstup do Turína 2022 bude určen kombinací 50 % z mezinárodní arbitráže, 25 % z mezinárodního referenda a 25 % z českého referenda. Na rozdíl od verzí 2019 a 2020 budou záznamy prováděny živě na pásce. Dříve se hlasovalo na základě hudebních videí nahrávek.

Česká republika na Eurovizi 2021

V roce 2020 vyhrála Penny Cristo národní volby České republiky a reprezentovala svou zemi v Rotterdamu s písní „Kemama“. Poté, co byla soutěž 2020 zrušena, Penny byla lokálně vybrána ČT, provozovatelem vysílání pro rok 2021.

Píseň napsali Penny a Philip Willek, kteří vystoupí na pódium s Bennym Cristo na Eurovision Song Contest 2021. Penny byl jedním z mála umělců, kteří potvrdili, že nebude používat předem nahrané doprovodné vokály. .

Penny skončila ve druhém semifinále 15. s 23 body. Jde o první diskvalifikaci České republiky po roce 2017.

Na náš rozhovor s Penny se můžete podívat zde.

Koho chcete v příštím roce vidět jako reprezentanta České republiky? Dej nám vědět! Zůstaňte informováni TwitterESCXTRA na Twitteru, @Escxtra na Instagramu A naše lajky facebooková stránka Pro nejnovější aktualizace! Sledujte nás také Na Spotify A Webové světlo Podívejte se na naše reakce na novinky do národní finálové sezóny 2022!

READ  Albánské denní zprávy

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *