Zpěvačka RI Natále startuje ve školním autobusu a propaguje nové album

Život potulného trubadúra je naplněn dobrodružstvím a trvalými dojmy ze všech zastávek, které byly na cestě provedeny. Natalie Zippori z Filadelfie, která zahájila svou hudební cestu v Providence, se vydává po tomto okruhu a vytváří sólovou hudební kariéru pod uměleckým jménem Natále.

V dnešní době zpěvačka, která se proslavila lokálně na místech jako Askew a AS220, žije v přestavěném školním autobusu a jezdí po celé zemi, aby propagovala své nové album „Giving All To You“, které debutovalo v lednu.

Pandemie COVID-19 nezpůsobila velké zpoždění při vytváření a vydávání registru. Vyrábělo se to jak na venkově v Maine, tak v Praze v České republice, než se loni na jaře všechno změnilo.

V telefonickém rozhovoru řekla: „Nemyslím si, že jsem věnovala tolik pozornosti dopadu pandemie na EP. Vyhodila jsem to později, než jsem si myslela, že se chystám, kvůli COVID-19, ale Myslím, že to přišlo v ideální době, kdy jsme potřebovali Poslouchat lásku a osamělost, o čem jsou písně.

Více:Seznam skladeb 2020 RI: Top 10 skladeb od místních umělců

Více:Úžasný život Stan Lee se řídí novým životopisem spisovatele RI

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *