Zde jsou epizody New Stranger Things, které dorazí na Netflix ve vašem časovém pásmu

Divné věci Uzavírá své poslední epizody minulé sezóny. Odehrává se šest měsíců po gangu Zúčtování s Mind Flayer na vrcholu 3. sezónySezóna 4 přebírá obsazení a šíří je do čtyř různých míst, včetně Ruska a Kalifornie. Doteď to bylo skvělé.

Rozprostřelo se nejen obsazení, ale i sezóna samotná. Čtvrtá sezóna Stranger Things je rozdělena do dvou různých částí – podobně jako Poslední sezóna vašich Ozarks – Prvních sedm epizod vypadne 27. května a poté druhá část dvou epizod, každá Zřejmě délka filmuNa Netflix se dostal 1. července.

Stranger Things حلقة Plán vydání epizody

Dva díly 4. řady Stranger Things vyjdou asi měsíc.

  • Sezóna 4, sv. 1 – Všech sedm epizod je nyní k dispozici.
  • Sezóna 4, sv. 2 – 2 dostupné epizody pátek 1. července – 12:00 PT (3:00 ET / 7:00 GMT)

Kdy můžete sledovat 4. řadu ve vašem časovém pásmu?

sv. 2 přistane na Netflixu půlnoc PT V pátek 1. července. Ti na východním pobřeží by udělali dobře, kdyby si naplánovali sledování v pátek večer, protože nové epizody dorazí na Netflix v 3:00 ET. tento 2:00 CT vyšetření A 1:00 MT.

Pokud jste ve Spojeném království, sv. 2 je možné si prohlédnout 8:00 GMT. Ti v kontinentální Evropě si budou muset počkat do showtime v 9:00 SELČ v Německu, Francii, Itálii a Španělsku. Pokud jste v Austrálii, Stranger Things se spustí v ideální čas: 17:00 EST.

Zde jsou některá další časová pásma:

Havaj: 21:00 HST ve čtvrtek 30. června
Aljaška: 23:00 AKDT čtvrtek 30. června
Brazílie: 4:00 BST v pátek 1. července
Izrael: 9:00 IDT v pátek 1. července
Jižní Afrika: 9:00 EDT v pátek 1. července
Dubaj, Spojené Arabské Emiráty: 11:00 GST v pátek 1. července
Indie: 12:30 IST v pátek 1. července
Jižní Korea: 16:00 KST v pátek 1. července
Japonsko: 16:00 KST v pátek 1. července

READ  Michael Caine říká, že jeho poslední film je jeho poslední, ale neodešel do důchodu

Stranger Things je show odehrávající se v Hawkins, Indiana v 80. letech 20. století. Začalo to zmizením Willa Byerse, což vedlo k mnoha zmatkům a intrikám. Ukáže se, že blízká Hawkinsova národní laboratoř si při hledání dokonalé zbraně k ukončení studené války pohrávala s nadpřirozenem. Nějak se naboural do démonické dimenze zvané Upside Down, která rozpoutala monstra jako demogorgoni a nakonec i Mind Flayer.

Laboratoř také provádí experimenty na dětech, které se zdají mít zvláštní schopnosti. Jeden z nich, Eleven, uteče, připojí se k Willově skupině přátel – Mike, Dustin a Lucas – a pomůže Willovi zachránit. Jedenáctku adoptuje šéf městské policie Jim Hawkins. Šťastný konec? nepřesně. přečti si tohle Pokud jste nebyli informováni o všech Hawkinsových událostech před 4. sezónou.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *