Norsko rozšiřuje požadavky na očkování po zbytek roku

Norsko rozšiřuje požadavky na očkování po zbytek roku

Norwegian Cruise Line nezmění směr nařizování očkování cestujícím. Ve skutečnosti to prodlužuje mandát do konce roku – o tři měsíce déle, než se původně plánovalo.

Propagujte plavební linku Sail Safe Protocols Začátkem tohoto roku, který mimo jiné zahrnoval požadavek na úplné očkování všech cestujících, mimo jiné pravidla zaměřená na zmírnění šíření COVID-19 na jeho lodích. Platnost této objednávky byla naplánována na 31. října, ale podle ní zůstane účinná do 31. prosince mužské tečky.

To znamená, že neočkovaní nadšenci plavby – bez ohledu na věk – budou muset plout jinam. Děti mladší než schválené k očkování budou muset zůstat doma u prarodičů nebo chůvy. Na světlé straně to znamená relativní klid a pohodu pro dospělé na palubě.

„S vedením globálně uznávaných odborníků na veřejné zdraví a upřednostněním zdraví a bezpečnosti našich hostů, posádky a komunit, které navštěvujeme, jsme se rozhodli prodloužit požadavky na očkování hostů pro všechny plavební cesty do 31. prosince 2021,“ uvedl Nor prohlášení. prohlášení. „Hosté, kteří nedosáhli příslušného věku pro očkování, nebudou na tyto plavby vpuštěni. Nemůžeme se však dočkat, až americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv rozšíří věkové standardy očkování, abychom je mohli znovu přivítat hosté opět na palubě. “

Všichni hosté budou povinni být propuštěni nejméně dva týdny po podání druhé dávky schválené vakcíny COVID-19. Doklad o očkování bude vyžadován předem. Hosté jsou také povinni přinést s sebou doklad o očkování v den zahájení lodi.

Mandát norské vakcíny se setkal s kontroverzí, zejména v oblastech, kde vlády nesouhlasí s mandáty vakcín. Před necelými dvěma týdny Nor obdržel od soudce souhlas, aby pokračoval ve hledání důkazů o očkování na Floridě, přičemž guvernér Ron DeSantis vydal výkonné nařízení proti společnostem vyžadujícím důkaz o očkování.

READ  Jak sledovat přímý přenos série Gateshead Diamond League

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *