Festival Pražské letní noci 2021 se bude konat osobně

Hudební festival mladých umělců oznámil, že letos v létě zahájí živý a osobní festival.

Festival se bude konat od 5. července do 2. srpna 2021 a bude se řídit protokoly COVID-19. Očekává se, že téměř 100 zpěváků, hudebníků, dirigentů, režisérů, výcvikových pianistů a uměleckých úředníků z více než 20 zemí bude dodržovat nové pokyny, včetně protokolů Pražské letní noci, cestovních protokolů stanovených vládou Spojených států a místních a národních pokynů v rámci Česká republika.

Zatímco se v České republice usiluje klasické hnutí o to, aby byl festival přímý a osobní, stále připravuje plány na alternativní verzi festivalu, která se bude konat ve Spojených státech, pokud nebude možné cestovat do Prahy.

Festival 2021 se vrátí do Stavovského divadla v Praze a bude obsahovat celou produkci Mozarta „Don Giovanni“ a „Le Nos de Figaro“. Orchestr festivalu Pražské letní noci uvede celý svůj operní a orchestrální program v Rudolfinu, v domě Českého národního orchestru, a také
Další dva koncerty v Táboře a okolních městech v Praze.

Účastníci budou mít možnost vystoupit v programu komorní hudby PSN a vystoupení komorní hudby se uskuteční v populárním pražském Táboře a Rudolfinu.

Zpěváci také uspořádají další koncerty, včetně operních scén představujících scény z Dvořákovy „Rusalky“ a „Prodané nevěsty“ od Smitany, stejně jako oblíbené opery od Bizeta, Donizettiho a Pucciniho. Slavná „kabaretní“ noc bude k vidění i letos.

Festival letos přivítá Davida Kima, hlavního houslistu orchestru Philadelphia, a během Pražského léta bude hostujícím umělcem a lékařem.
Festival nocí.

READ  Česká republika: Co stojí za celosvětově nejhorším počtem nakažených COVID? | Zprávy o pandemii koronaviru

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *