Ventil nabádá majitele parních palub, aby přestali dýchat výfukové plyny

Ventil nabádá majitele parních palub, aby přestali dýchat výfukové plyny

Valve opravdu chce, abyste přestali vyfukovat výfukové plyny Steam Deck. Později. Možná to přestaň dělat, pokud ano.

v Příspěvek z 12. prosince na Redditujeden uživatel Steam Deck sdílel, že obdržel oficiální rozhodnutí od podpory Steam o tom, zda „Bezpečné pro vdechování výfukových plynů“ ze zařízení. Uživatel ve své žádosti o pomoc také vysvětlil, že tento postup se mezi ostatními vlastníky Steam Decku stal běžným vtipem. O tři dny později podpora Steam konečně diskusi zastavila.

„Stejně jako u všech elektronických zařízení se obecně nedoporučuje dýchat výfukové plyny na vašem zařízení,“ uvedla odpověď. „I když při běžném používání neexistují žádné bezpečnostní obavy, měli byste se vyhnout přímému vdechování výparů z ventilace zařízení. Chápeme, že to může být jen mem, ale v zájmu svého zdraví se tohoto chování zdržte.“

„Chápeme, že to může být jen mem, ale v zájmu svého zdraví se tohoto chování zdržte.“

Pokud jde o aromatický základ tohoto rozhodnutí, nenalezli jsme žádné zprávy potvrzující, že vdechování horkého vzduchu generovaného přenosnými elektronickými zařízeními může vést k dlouhodobým negativním účinkům. To ale neznamená, že používání vašeho Steam Decku je také zaručeno bez rizika.

Od vydání hry Steam Deck v únoru 2022 se majitelé nestyděli za to, že výpary z jejich kapesního herního zařízení mají podivně nepříjemný zápach: vlákno na Redditu r/steemdek Před 2 lety zní: „Má někdo jiný s parní palubou rád vůni horkého vzduchu vanoucího z horní části jeho paluby?„Zákazníci Steam Deck dychtivě souhlasili a přirovnali vůni k“Vstup do starého školního filmu“ A „Vyzrálý plast„.

To, co pro některé majitele Steam Deck začalo jako provinilé potěšení, se rychle vyvinulo Virový mem. V měsících od vydání tohoto zařízení stále více hráčů začalo přiznávat, že mají záludné chvály.

READ  E3 končí největší konferenci videoherního průmyslu za poslední dvě desetiletí – The Hollywood Reporter

„Právě jsem vdechl nové výpary elektroniky přímo z ventilace Steam Deck,“ napsal jeden uživatel na X/Twitter v červnu 2022.

„Je to pryč. Je to pryč, příteli. Jako slzy v dešti.“ Příspěvek na Redditu, truchlící nad ztrátou vůně čerstvých spotřebičů. „13 měsíců po otevření. Jednoho dne – příjemná vůně, jednička v Japonsku, pevná ruka. Pak – bum.“

Jiný uživatel předpokládal, že hlavním důvodem, proč vůni tolik milují, je nostalgie, a vysvětlil, že výrazná vůně jim připomíná hraní her v jejich dětském podkroví. Zdůvodnění se nezdá být příliš vzdálené, vzhledem k tomu, jak hluboko jsme Čich je spojen s amygdalouOblast mozku, která zpracovává emoce.

A pak zase, loni, když se o tom objevily zprávy, logika vypadla z okna Uživatelé Nintendo Switch olizovali své cartridgePřekvapila mě jeho hořká chuť. Zástupce Nintenda později potvrdil objev s IGN a vysvětlil, že kazety byly potaženy netoxickým „hořkým činidlem“ zvaným Denatonium Benzoate, aby se snížila spotřeba.

Stručně řečeno, vaše ovladače a příslušenství jsou určeny pro hraní her – nikoli pro foukání, lízání nebo okusování.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *