Problémy se snímkovou frekvencí Dragon's Dogma 2 PC uznal Capcom

Capcom potvrdil, že si je vědom problémů se snímkovou frekvencí v Dragon's Dogma 2 na PC a v budoucnu se snaží zlepšit výkon.

RPG s otevřeným světem vychází zítra, 22. března, ale při hraní na PC trpí nekonzistentními snímkovými frekvencemi.

„V Dragon's Dogma 2 je každé postavě přiděleno značné množství využití procesoru a vypočítává se dopad jejich fyzické přítomnosti v různých oblastech. V určitých situacích, kdy se objeví více postav najednou, může být využití procesoru velmi vysoké a může ovlivnit snímkovou frekvenci.“ sazba,“ stojí v prohlášení společnosti Capcom sdílené s Eurogamer.

„Uvědomujeme si, že v takových situacích mohou mít nastavení, která snižují zátěž GPU, v současnosti omezený dopad; hledáme však způsoby, jak výkon v budoucnu zlepšit.“

Dragon's Dogma 2 – Akční film Sledujte na YouTube

Přirozeně, že výkonnější systémy poběží hru lépe, i když se výsledky zdají rozporuplné. Pro informaci, minimální systémové požadavky na Steamu jsou následující:

  • CPU: Intel Core i5 10600 / AMD Ryzen 5 3600
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 5500 XT s 8GB video pamětí

Doporučené požadavky jsou:

  • CPU: Intel Core i7-10700 / AMD Ryzen 5 3600X
  • GPU: NVIDIA GeForce RTX 2080 / AMD Radeon RX 6700

Capcom neprobíral potenciální zlepšení snímkové frekvence pro konzolové verze, protože existují také problémy s výkonem.

Na obou konzolích hra neobsahuje možnosti grafiky ani výkonu, místo toho běží s neomezenou snímkovou frekvencí, která se obecně pohybuje kolem 30 snímků za sekundu, ale může se lišit v závislosti na prostředí. Režisér Hideaki Itsuno to řekl dříve na Channel X, Twitteru.

V důsledku problémů s obnovovací frekvencí někteří hráči plánují zabíjet NPC, aby snížili zátěž CPU.

„Myšlenka: Komunita vytvořila seznam NPC, které můžete zabít, abyste vylepšili hru FPS,“ píše se v jednom příspěvku. Příspěvek na Reddit Dragon's Dogma. „Vzhledem k tomu, že způsob, jakým se zachází s NPC, je vnímán jako velmi zatěžující váš CPU, zabíjení NPC by zvýšilo váš výkon. Jaký je však smysl zabíjení NPC pro zvýšení snímkové frekvence „Pokud zabíjíte i obsah. To je důvod, proč jsem' Navrhuji komunitní seznam nechtěných NPC, které můžeme svobodně zabít.“

Reakce zahrnují zabití kohokoli, kdo není obchodníkem, strážcem, nebo dokonce zabití NPC po dokončení jejich úkolů.

„Tato myšlenka je divoká. Optimalizace je tak špatná, že máme lidi, kteří chtějí spáchat genocidu, aby získali více snímků za sekundu,“ spekuloval jeden z komentujících.

Problémy se snímkovou frekvencí jsou memem hry ještě před jejím vydáním.

Moje tělo je možná připravené na zítřek, ale můj počítač ne
podleu/mechsmechsmechs vDračí doktrína

To je legrační, ale Capcom musí na problému zapracovat
podleu/IcePopsicleDragon vDračí doktrína

Je třeba přinášet oběti
podleu/nachoolo vDračí doktrína

Dragon's Dogma 2 vyjde 22. března pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Získal pět hvězdiček v recenzi Eurogamer, která chválila jeho „neomezený potenciál“.

Pro více informací o Dragon's Dogma 2 bude mít Digital Foundry brzy kompletní analýzu.

READ  Overwatch 2 pro byl šokujícím způsobem zakázán poté, co bylo v polovině hry objeveno podvádění

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *