Gravitas Ventures ve hře Monster ‚Walking Against the Rain‘ (exkluzivně) zabírá několik území

Globální nezávislý filmový distributor Gravitas Ventures získal severoamerická, australská a novozélandská práva na debutový film Scotta Lewise Walking Against the Rain.

Sleduje příběh Blaira a Tommyho, dvou cizinců, kteří procházejí prázdnou parcelou a hledají jeden druhého a ke komunikaci se spoléhají pouze na dva bezdrátové mikrofony napájené bateriemi. Když se snaží uniknout novému zlému monstru, čelí ztrátě a smutku a učí se znovu důvěřovat lidstvu.

Více od Variety

Walking Against The Rain je napsán a režírován Lyusem a produkován ve spolupráci s Chrisem Nialsem pod britskou produkční společností Crossroad Pictures.

Hrají Sofia Illini, Rhys Douglas, Johnny Vivach, Francesca Louise White, Diane Spencer a James Swanton. Film obsahuje praktické efekty stvoření na celém těle od návrháře FX Dana Martina („Infinity Pool“), který získal ocenění BIFA.

Film měl úspěšný festivalový průběh, včetně vyprodané světové premiéry na Frightfest ve Spojeném království, Nightmares Film Festival v USA, kde získal celkově cenu za nejlepší film, na filmovém festivalu v Trieste Science + Fiction Film Festival v Itálii a naposledy na Panic. Festival ve Spojených státech

„Jsem tak nadšený, že mohu spolupracovat s Gravitas Ventures a přinést Little Monster Movie většímu publiku, po ohromující reakci, kterou jsme na festivalovém okruhu zaznamenali,“ řekl Leoš.

Základním tématem „Walking Against the Rain“ je zkoumání ztráty, smutku a toho, jak se naše postavy vyrovnávají s novým životem v prázdné, ale někdy krásné krajině skryté v monstru s praktickými efekty starého filmu. Doufám, že v tomto vydání se film spojí s novým publikem. Naprostým fanouškem žánru,“ dodal Leoš.

Gravitas uvede film 23. května v Severní Americe na vyžádání a na domácí video.

Danielle Gasher, ředitelka akvizic Gravitas Ventures, dodala: „‚Walking Against the Rain‘ je skvělý žánrový titul s působivým výkonem na festivalovém okruhu. Jsme nadšeni, že můžeme film představit severoamerickému publiku 23. května.“

READ  Requiem za tichého muže - Texaský měsíčník

Jasher vyjednal dohodu s Nickem Ericksonem z Taylor & Dodge.

Walking Against the Rain je nyní k dispozici pro předobjednávku na iTunes.

Nejlepší sestava

Popsat Newsletter je různorodý. Pro nejnovější zprávy nás sledujte FacebookA CvrlikáníA Instagram.

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

Původně publikováno

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *