Varování před americkými cestami do Německa a Dánska

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a ministerstvo zahraničí v pondělí varovaly před americkými cestami do Německa a Dánska uprostřed prudkého nárůstu infekcí COVID-19.

Všechny země jsou CDC označeny jako „Covid-19 je velmi vysoký“ v kategorii Tier 4.

Nyní je součástí tohoto seznamu celkem 75 míst na světě, což znamená, že ano Za posledních 28 dní má více než 500 případů nákazy koronavirem na 100 000 lidí.

„Vyhněte se cestování do těchto destinací. Pokud musíte cestovat do těchto destinací, ujistěte se, že jste před cestou dostali úplné očkování,“ uvádí web CDC.

„Necestujte do Německa kvůli COVID-19,“ uvedlo ministerstvo zahraničí, které také země označilo jako „Úroveň 4: Necestujte,“ uvedlo přidal. Administrativa vydala stejné oznámení Dánsku.

Řekl to německý ministr zdravotnictví Jens Spahn Neočkovaní lidé častěji onemocní COVID-19 Do konce letošní zimy, dodal, někteří z nich zemřou.

Německo zaznamenalo v minulém týdnu 50procentní nárůst nově nakažených koronavirem.

Nyní má průměrný denní stav více než 49 000, podle New York časy.

Vzhledem k nárůstu případů infekce v Německu jsou starší lidé, kteří byli mezi prvními, kteří dostali dávky vakcíny proti koronaviru, a děti, které nejsou způsobilé k očkování, zvláště náchylné k nákaze virem, Reuters zmíněno.

Zrovna minulý týden Česká republika, Maďarsko, Island a Guernsey také přidáno do kategorie úrovně 4.

Cestovní varování přicházejí po USA Znovu otevřelo své hranice mezinárodním cestujícím začátkem tohoto měsíce po dlouhodobých omezeních cestování COVID-19. Podle této nové politiky mohou plně očkovaní mezinárodní cestovatelé vstoupit do Spojených států za předpokladu, že prokážou očkování a negativní test na COVID-19 provedený do tří dnů od jejich cesty.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *