Asi 40% českých otců čerpá placenou otcovskou dovolenou

analyzovat

Podle údajů Ministerstva práce a sociálních věcí a Českého statistického úřadu si otcové v České republice od února 2018 po narození dítěte vzali 150 000 krátkodobých placených volno z práce .

Sedmidenní volno, které rodičům umožňuje požadovat až 70% jejich výplat, bylo zavedeno s cílem podpořit zapojení raného otce do péče o malé děti. Od té doby se v zemi narodilo kolem 350 000 dětí.

Podle nové směrnice Evropské unie musí být placená otcovská dovolená v České republice prodloužena na 10 pracovních dnů do srpna 2022.

Podpora pro Budapest Business Magazine

Výroba lisu hodného jména je nákladná věc. Už 27 let se vydavatelé, redaktoři a reportéři časopisu Budapest Business Journal snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete důvěřovat, které jsou věcné, přesné a prezentované bez obav nebo preferencí.

Novinářské organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil pokračovat v excelování, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojit nejdůležitější zúčastněné strany a jejich čtenáře.

Rádi bychom nabídli stejnou příležitost našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat vysoce kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, jak a jak často nám budete posílat své příspěvky.

READ  Cestovní mapa jesetera na indyref2 rozdrcena: „3000 smluv schvalujících rozdělení Československa“ | Spojené království | Zprávy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *