Tým USA září v České republice a postupuje do čtvrtfinále – uzávěrka

Tým USA konečně dostal mojo zpět.

Od své neuspokojivé prohry s Francií 25. července trpí trenér Greg Popovich a americký mužský basketbalový tým úderů zády k sobě.

Ve vynikajícím výkonu ztratil Kevin Durant na olympijské scéně v zápase s Českem 23 bodů, 6 asistencí, 8 doskoků a 1 blok. Jason Tatum také umístil střeleckou kliniku, kde získal 27 bodů za střelu 10: 16. Navzdory tomu, že se blížil první půli, tým USA pokračoval v převyšování Čechů 119: 84.

„Hodně se mě to od každého týmu, ve kterém jsem byl, hodně ptá, protože mi bylo osm. Tady tomu není jinak,“ řekl Durant. Tato fáze je zábavná. „

Durant se také stal nejlepším střelcem v historii týmu USA, když překonal Carmela Anthonyho s celkovým počtem 354 bodů. Rekord bude po zápase příštího týdne mnohem vyšší.

Nově jmenovaný šampion NBA Jrue Holiday vytáhl všechny zastávky na obranném konci, což znamená 3 krádeže a 11 bodů.

Ačkoli Češi po první polovině zavírali jen o 4, americký talent vyšel ve druhé polovině se střelbou a zasáhl východoevropskou zemi ve druhé polovině 72-41.

Vítězství vede tým do čtvrtfinále, kde se utká s poraženým mezi Španělskem a Slovinskem vedeným Lukou Doncicem. Ten zápas se odehraje někdy 3. srpna.

READ  Gudžarátský film Gandhi & Co vyhrál Zlatý střevíček za nejlepší celovečerní film na Zlín Film Festivalu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.