The Elden Ring byla nejúplnější a nejoriginálnější spin-off hra roku 2022

The Elden Ring byla nejúplnější a nejoriginálnější spin-off hra roku 2022

Žena ve zdobeném brnění stojí před obřím netvorem s mečem.

obrázek: FromSoftware/Bandai Namco

Rok 2022 byl skutečně rokem Elden prsten, s nejnovější hrou FromSoftware explodující do hlavního proudu na rozdíl od čehokoli, co bylo vytvořeno dříve. Jako takové hrálo a dohrávalo mnoho lidí Elden prsten. Ve skutečnosti podle jednoho souboru údajů Elden prsten Byla to nejúplnější hra v roce 2022. Ale je legrační, stejný zdroj ji také spojuje, protože hráči s větší pravděpodobností hru opustí, než dosáhnou konce.

Pokud jste četli Kotaku (nebo jakékoli jiné herní webové stránky) v roce 2022, pravděpodobně ji již budete znát elden prsten, Nejnovější hra od Zlí duchové Od tvůrců softwaru. a quot; Zlí duchové A krví přenosný Elden prsten Je to akční RPG hra, která je tvrdá jako hřebíky S velkým zaměřením na tajemství, budování světa a bitvy s bossy. Tentokrát však jde o FromSoftware Přidán skutečný otevřený svět pro jeho popularitudušeJako „Formule. Konečný výsledek? Jedna z nejpopulárnějších a nejprodávanějších her roku 2022. Otevřený svět pomohl ovlivnit mnohé, aby vyzkoušeli Elden prsten Poprvé se hráči mohou vyhýbat obtížným oblastem až později, díky čemuž je hra snazší dokončit než předchozí adventury FromSoftware. A zdá se, že výběr designu se vyplatil.

Vyplývá to z údajů na HowLongToBeat.comA Elden prsten je nejdokončenější hrou roku 2022, přičemž téměř 6 000 uživatelů webu uvedlo, že hráli a dokončili masivní akční RPG v otevřeném světě. To je působivé číslo, když se podíváte na druhé místo na seznamu. zbloudilýTato skvělá futuristická hra pro kočky, téměř 4 000 uživatelů. Mezitím na třetím místě s 2 500 dokončeními byl Game Freak a hit Nintendo Switch, Pokemon Legends: Arceus. Vidět tak velkou a náročnou hru na vrcholu seznamu je toho znamením Elden prsten Velmi dobré a také náznak toho, pro jaké publikum to hlavně slouží HowLongToBeat.com.

Snímek obrazovky se statistikami HowLongToBeat za rok 2022 ukazující Elden Ring v prvních dvou seznamech.

Snímek obrazovky: Howlongtobeat.com/Kotaku

Ale to by mohlo být zajímavější Elden prsten Je to také nejvíce „vysloužilá“ hra. Když uživatelé hru na Howlongtobeat.com „vyřadí“, znamená to, že se jí vzdali, ať už natrvalo, nebo dočasně. Nyní, ačkoli 261 hráčů oficiálně odešel z Elden prsten Na webu je to stále více než dvojnásobek oproti jakékoli jiné hře v roce 2022. I když je soubor dat malý a trochu zvláštní (kolik lidí se na tento web přihlásí, aby přiznalo porážku?), stále jde o zajímavý datový bod.

Všechno mi to dává smysl. Elden prsten Byla to nejobchodovanější hra v roce 2022 a vzhledem k tomu, že ji hraje tolik lidí, dává smysl jen to, že velká část z nich by na tuto hru rezignovala. Zdá se, že další údaje naznačují okolí Polovina lidí hraje Elden prsten Nedošel do konce. Tak to koupím Elden prsten Může to být nejkompletnější hra v roce 2022 Taky Jako hra se lidé vzdávají víc než cokoli jiného.

Některé další zajímavé údaje z roku 2022 z webu: zobrazit Elden prsten Má také nejvyšší backlog, nejvíce recenzí a je nejdéle běžící hrou roku 2022. Nicméně, Naughty Dog’s Poslední z nás část 1 je nejvíce kladně hodnocená hra, a Nesmrtelný Diablo Je to nejhorší recenze.

READ  Aktualizace Google Pixel March s Androidem 13 QPR2, funkce drop je zpožděna

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *