Byly přidány tři hry Sega Genesis / Mega Drive, které umožňují přepínat rozšiřující balíček online

No a zase se to stalo! Po plánované údržbě aplikace Sega Genesis / Mega Drive Switch Online byla nyní aktualizována o tři další klasické hry.

Nejnovější verze zahrnují Sonic SpinballA Jasná síla II A Space Harrier II. Zde je úplné shrnutí, s laskavým svolením PR:

Sbírejte Emerald Power, zářícího hrdinu, a vyrazte do kosmického portálu – tři dobrodružství SEGA Genesis mimo tento svět, která volají vaše jméno! Dnes byly do online knihovny SEGA Genesis – Nintendo Switch přidány tři vedlejší hry: Sonic the Hedgehog SpinballA Jasná síla II a Space Harrier II. Všechny si je nyní můžete zahrát na Nintendo Switch Systém s Nintendo Switch Online + členství v rozšiřujícím balíčku.

– v Sonic the Hedgehog SpinballRobotníkův hrad je obří hrací automat! Pomozte Sonicovi točit, odrážet se a prorážet čtyři různé pinballové zóny tvořené jiskřivými jeskyněmi, lepkavými kanály, vroucí lávou a monstrózními stroji, abyste sbírali smaragdy chaosu a zachránili populaci Mobius z hory problémů.

– Brilantní síla II připojit se k originálu zářící síla V SEGA Genesis – Online knihovna Nintendo Switch! V tomto taktickém fantasy RPG dobrodružství máte za úkol vést titulní Shining Force v filmových bitvách proti prastarému zlu, které hrozí ovládnout Zemi.

– Staňte se hrdinským Space Harrierem Space Harrier II Bojujte proti spoustě zlých stvoření v této frenetické a náročné akční hře, která byla jedním z původních titulů SEGA Genesis!

A pokud by vás to zajímalo, Japonsko má tři stejné tituly:

Chcete-li hrát tyto hry na svém Switch, budete samozřejmě potřebovat členství Nintendo Switch Online a předplatné vyšší úrovně rozšiřujícího balíčku.

Co si myslíte o těchto hrách? Už jste vyzkoušeli rozšiřující balíček? ThePokud chcete, komentujte níže.

READ  Elden Ring je největší uvedení Call of Duty mimo FIFA nebo Call of Duty od Red Dead Redemption 2 | britské digitální grafy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.