Tfue vysvětluje, proč Ninja a další velcí hráči přestali hrát Fortnite

Tfue, dříve jedna z největších postav Fortnite a nejúspěšnějších konkurentů, nakonec přestala hrát Epic’s battle royale úplně a nyní vrhla světlo na to, proč on a další tvůrci obsahu hru opustili.

Zatímco Fortnite byl kdysi považován za krále bojujících králů, zaznamenal pomalý, ale stálý pokles popularity. S novými konkurenty, jako je Call of Duty: Warzone a Apex Legends, kteří se vyhýbají hráčské základně, titul pro mnohé již není považován za první zkušenost BR.

V nedávném živém vysílání na Twitch se o svůj pohled na hru podělil bývalý hráč Fortnite a profesionální hráč Turner ‚Tfue‘ Tenney. Uprostřed pokračující roztržky v její komunitě„A vysvětlete, proč věřil, že mnoho živých streamerů, jako je Tyler ‚Ninja‘ Blevins, opustilo hru pro zelenější pastviny.

Twitch / Tfue

Tfue věří, že většina živých streamů se silnou osobní značkou se přesunula z Fortnite.

Konverzace začala, když se divák zeptal Tenneyho, proč je jejich plán na Twitteru „plný dětí pláčecích kvůli této hře“. Zatímco se Tfue krátce dotkla Epic Games zakazuje profesionálům soutěžit v sázkáchPoté přešel na tvůrce obsahu, kteří hru obecně opouštěli.

„Ten ninja, co hraje, liga.“ [of Legends] právě teď? Nejsem překvapený. A co ten chlap z Tfue, hraje Minecraft, hraje Warzone? zajímavý. A co velký NICKMERCS Fortnite? Co hraje, coD? To je šílené, “sarkasticky nazval své fanoušky.

„Je to téměř jako se všemi hráči živého přenosu, kteří mají poněkud osobní charakter a pustili se do různých her,“ pokračoval s odkazem na skutečnost, že mnoho tvůrců obsahu, kteří se v minulosti zaměřili na Fortnite (jako Ninja), přestali hrát hru , V některých případech úplně.

„Uvědomili si, že mají osobnost, mohou dobrodružství a hrát další hry a přesto mají kariéru ve vysílání,“ vysvětlil Turner. Poté znovu potvrdil svůj názor, že „Fortnite je naplněn jen spoustou neosobních lidí a král hry f ** umírá.“

READ  Odpovědi na křížovky v The New York Times z 25. srpna 2023

Tfue sdílel svůj názor na stav Fortnite, protože několik členů herní komunity, jako je Cody ‚Clix‘ Conrod z NRG, vyjádřili své zklamání nad aktuální sezónou pro Brazílii a pokračující kontroverzní sázení, protože hashtag #RIPFortnite se rozšířil na Twitteru .

Tenney své vysvětlení zakončil slovy: „Všichni úžasní tvůrci, se kterými jsem se setkal při hraní Fortnite, nyní nehrají Fortnite. Proč hrajete špatnou hru?“ Tyto komentáře přicházejí asi o 5 měsíců později. Veřejně sdílejte jeho důvody pro odstoupení z Radiokomunikačního úřadu.

Zatímco Fortnite se stále může pochlubit působivými počty angažovaností, hráči jako Tfue a Ninja jasně učinili vědomé rozhodnutí odejít od vytváření obsahu založeného na epických titulech, což v dnešním světě, kde tvůrci platí za udržení a péči o hráče, nikdy není dobrým znamením.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *