Trump se vysmívá rozkazu roubíků a říká, že se stane „novodobým Nelsonem Mandelou“

Trump se vysmívá rozkazu roubíků a říká, že se stane „novodobým Nelsonem Mandelou“

Donald Trump v sobotu řekl, že je připraven jít do vězení, ale ne za zločiny, ze kterých je obviněn.

Předpokládaný kandidát republikánské strany řekl, že chce proti němu porušit rozšířený roubík ve svém nadcházejícím soudním procesu s utajovanými penězi. Ve skutečnosti by byl ochoten udělat ze sebe mučedníka a odsedět si vězení, pokud ho soudce shledá vinným z porušení příkazu.

V třídílném příspěvku na své sociální síti Truth Social Trump kritizoval newyorského soudce, který vydal příkaz ke roubení, Juana Merchana, na kterého Trump opakovaně cílil v příspěvcích spolu s Merchanovou dcerou za to, že je proti němu zaujatý. .

„Pokud mě tento partyzán chce dostat do nepříjemné pozice, kdy budu mluvit pravdu otevřeně a jednoznačně, rád se stanu novodobým Nelsonem Mandelou – to by byla velká čest,“ napsal Trump.

„Představte si, že jste tak sobecká, že se srovnáváte s Ježíšem Kristem a Nelsonem Mandelou, to vše v rozmezí něco málo přes týden: To je pro vás Donald Trump,“ řekla Jasmine Harrisová, ředitelka kampaně Biden-Harris 2024 pro Black Media. článek. Vyjádření předloženo do Valící se kámen.

Merchanovi byl tento týden udělen příkaz k rozšíření roubíku poté, co Trump opakovaně vyhrožoval jemu a jeho dceři a zveřejnil její jméno a fotografie, i když se do případu nezapojila. Manhattan okresní prokurátor Alvin L. Bragg, předběžný příkaz k ochraně porotců, svědků a vyšetřovatelů před hněvem Trumpa, který Může se setkat s násilnými výhrůžkami Od jeho příznivců.

Během sobotní řeči o Merchanovi se Trump také pokusil znovu podat žalobu pro pomluvu, kterou proti němu podal spisovatel E. Gene Carroll – což vedlo k rozsudku ve výši 83 milionů dolarů proti němu. Trump se aktuálně odvolává pouzdro.

„Kolik zkorumpovaných, zaujatých a pokřivených soudců Joe Biden – New York Protection Agency musím snést, než někdo zasáhne?“ napsal Trump. „Měl jsem newyorského federálního soudce Lewise Kaplana se ženou, kterou jsem nikdy neznal a neměl jsem s ní nic společného, ​​dokud mě nezažalovala za ‚pomluvu‘.“

Běžný

Nadcházející soudní proces s utajovanými penězi, který vychází z obvinění velké poroty, že se Trump dopustil podvodu tím, že zakryl platby pornohvězdě Stormy Danielsové před volbami v roce 2016, by měl začít výběr poroty v New Yorku 15. dubna.

Tento článek byl aktualizován, aby zahrnoval prohlášení od Jasmine Harris.

READ  Násilné střety v Amhaře v Etiopii, jak nepokoje zesílily

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *