Kanadský basketbal doufá, že nová podlaha zvýší jeho střechu

Film Raptors run a obrovské televizní diváky, které Grunwald přitahoval, vedly k prohlášení, jak to udělal v nedávném telefonickém rozhovoru, že „To je nyní basketbalový národ.“ Totéž říkají i další prominentní členové kanadské basketbalové komunity. Nejjistějším způsobem, jak umlčet přetrvávající pochybnosti, je vyslat mužské a ženské národní týmy do Tokia, ale nikdo si není zcela jistý, jaký tým bude sestra trénovat. Kanadské ženy, vedené sestrou WNBA Kií (nesouvisející s mužským trenérem) a čtvrtou na světě, jsou považovány za uchazeče o medaile.

Nejlepší hráč Kanady Jamal Murray by mohl s Denverem Nuggets absolvovat hluboké kolo play-off NBA a potenciálně tak zablokovat misi národního týmu. Další špičkový talent Andrew Wiggins ze Golden State nehrál za Kanadu od roku 2015. Tea Jelgos Alexander, prosperující brankář Oklahoma City, byl odsunut na vedlejší kolej plantární fasciitidou v pravé noze, což by mohlo zkomplikovat snahy Kanady prodat ji na zem. . Mezinárodní basketbal vyčerpávající mimo sezónu.

„Máme celý tým z NBA,“ řekl minulý měsíc RG Barrett z Knicks a trval na tom, že budou mít dost kvalifikace bez ohledu na to, kdo hraje.

Lake a Glasgow to vědí hodně: Nemohou udělat víc, aby zvýšily šance týmu.

„U lidí v Oaklandu pouze podlaha zabírala místo, které by pravděpodobně znovu nevyužili,“ řekl Lake. „Pro nás je to nejdůležitější parket v historii kanadského basketbalu.“

nadsázka? Ne pro Grunwalda. Spousta umístění a odvozených konceptů od roku 2002 nepředstavuje žádný kanadský sportovní kouzlo – včetně případů, kdy Masai Ujiri, vedoucí basketbalových operací v Torontu, Položte kanadskou toonii na dva dolary Mince je v prosinci pod tréninkovým kurtem týmu v Tampě na Floridě. Stále to bylo, mírně řečeno, těžké období pandemie pro vysídlené dravé ptáky, ale Grunwald se jen zasmál, když vyprávěl o vytrvalosti Lakea a Blasgowa.

READ  NHL se rozhodla nezávodit v Pekingu kvůli COVID-19 -ESPN

Po téměř osmi letech svého posledního působení v NBA s Knicks řekl Grunwald, že si může dopřát jen „radost, kterou mají z basketbalu“.

Je to opravdu osvěžující, “řekl Grunwald. „Díky tobě se cítíš dobře v našem sportu a v Kanadě.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.