Nashville Record Pressing Plans se sídlem v České republice Nashville, Tennessee, ústředí USA

Nashville Record Press se sídlem v České republice působí v Nashvillu, Tennessee. Očekává se, že projekt za 13,3 milionů dolarů vytvoří v příštích pěti letech 255 pracovních míst.

V areálu na 520 Brick Church Park Drive bude sídlo společnosti, výrobní, distribuční a poštovní provozy.

„Spouštíme Nashville Record Press a přímou odpověď na požadavky zákazníků najít vinyly a nové produkty v Nashvillu. Jsme vděční za podporu, které se nám dostalo z Tennessee, a vřelé přivítání, které se nám dostalo od Music City. Jsme tady,“ řekl Drake Coker, generální ředitel Nashville Record Press.

Nashville Record Pressing je stoprocentní dceřinou společností GZ Media se sídlem v České republice. Kromě svého ústředí v USA bude závod v Nashvillu obsahovat výrobní a distribuční provozy společnosti, vybavené zcela novým, nejmodernějším zařízením a infrastrukturou, díky čemuž bude Nashville Record Pressing vysoce konkurenceschopné a flexibilní. Nashville Music Society.

„Naše silné podnikatelské prostředí, talentovaní zaměstnanci a kvalita života zajišťují, že globální společnosti v Tennessee vynikají. Děkuji Nashville Record Pressing za investování do Davidson County a vytvoření více příležitostí pro Tennessees,“ řekl guvernér Bill Lee.

GZ Media zaměstnává téměř 2000 lidí v České republice a 500 v Severní Americe a je největším světovým výrobcem vinylových nahrávek.

„Centrální umístění a systém zvukové infrastruktury našeho státu poskytuje podnikům v Tennessee bezkonkurenční přístup na trhy po celém světě. TNECD komisař Bob Rolf.

READ  Bude Česko bojkotovat zimní olympijské hry v Pekingu?

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.