Svátek Nanebevzetí Panny Marie na oslavu 125. výročí v Marblehead

Svátek Nanebevzetí Panny Marie na oslavu 125. výročí v Marblehead

MARBLEHEAD – Nejstarší ortodoxní kostel v Ohiu, který se nachází v Marblehead, příští týden oslaví své 125. výročí speciální mší a banketem a zve veřejnost, aby se k nim připojila.

Pravoslavný kostel Svatého Nanebevzetí, který se nachází na východní Main Street 110, oslaví 125 let svědectví o apoštolské víře na poloostrově Marblehead na hierarchické božské liturgii v 10 hodin v sobotu 23. září.

Nový vůdce hnutí Svatého Nanebevzetí, otec Thomas, a jeho manželka Michelle se připojili ke komunitě na poloostrově Marblehead přibližně před třemi měsíci a těší se, že přivítají lidi všech vyznání, aby se k nim připojili při oslavě této historické příležitosti, uvedli.

Bohoslužby se zúčastní duchovní z minulosti církve

Přítomni budou kněží a duchovní z minulých let. Mši bude předsedat Jeho Blaženost metropolita Tikhon, metropolita celé Ameriky a Kanady, hlava pravoslavné církve v Americe, a Jeho Eminence metropolita Daniel, metropolita arcidiecéze Chicaga a Středozápadu.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *