Robert C. Williams: Když je Trump u moci

Robert C. Williams: Když je Trump u moci

Naše federální vláda se tedy plácá díky podvodům na poslední chvíli a záchvatům vzteku ze strany Kongresu. Alespoň na dalších 45 dní. Americká pomoc obležené Ukrajině však zůstává rukojmím proruských sněmovních republikánů. Proč?

Trumpův masivní finanční dluh vůči Putinovi kvůli jeho dosazení k moci v roce 2016 konečně odhaluje své historické kořeny. Trump byl a zůstává kandidátem Moskvy, tajně financovaným ruskými oligarchy a zločinci, spolu s americkými sektáři a idioty. Nadále dominuje zpravodajskému cyklu ve světě plném dezinformací, falešných zpráv a dalších lží.

Na konci 90. let americké banky zablokovaly zadluženou a nedůvěryhodnou realitní kancelář Queens z jakýchkoli budoucích půjček, a tak se Trump obrátil na Putina a jeho přátele z KGB v Leningradu. Americké banky mu dávaly měsíční příspěvek. Nepodařilo se mu postavit Trump Tower v Moskvě, ale podařilo se mu s pomocí ruských peněz a půjček financovat svou volební kampaň na prezidenta Spojených států a mnoho dalšího.

Nikdo vlastně neví, kolik miliard bývalý prezident ruskému diktátorovi dluží. Putin ale zůstává Trumpovým bankéřem a očekává platbu.

K překvapení všech, Trump a jeho potrhlá rodina vyhráli volby díky volebnímu kolegiu, které opět porazilo lidové hlasování (pro Hillary Clintonovou). Euroasijský zločinecký syndikát zaujal pozice ve Washingtonu. Moskevský kandidát a jeho rodina převzali moc v Bílém domě.

Současné směšné divadlo Republikánské strany snažící se obvinit Bidena a vymýšlející finanční vazby na jeho svéhlavého syna Huntera a ukrajinské společnosti je opět v souladu s Putinovými zájmy. Divadlo pokračuje Trumpovým vyděračským telefonátem k útoku na Bidena přes Ukrajinu. Není divu, že Putin řekl, že podporuje Trumpa v roce 2024.

Nekonečné lži o rodině Bidenových jsou součástí velké Trumpovy lži, že údajně vyhrál volby v roce 2020 (prohrál). Jakákoli ztráta pro zničenou a obleženou Ukrajinu je vítězstvím Ruska, i když Moskva může být na bojišti skromná. Putin možná prohrál po roce 2005, kdy se Paul Manafort a další Putinovi poradci pokusili prosadit spřátelené kandidáty do kyjevské politiky a nepodařilo se jim to.

READ  Věk, čisté jmění, rodiče a trenér

Republikánská strana je nyní stranou Trumpa, a tedy stranou Putina. Peníze nadále proudí ke klaunům a patolízalům na pravici, kteří jsou zaneprázdněni potlačováním hlasování, gerrymanderingem, vymýšlením konspirací a podbízením se republikánským zákonodárcům, ať už existují. Politici se mohou zdát blázniví, ale stále dostávají z Moskvy peníze, které proudí přes Trumpovy byzantské obchodní podniky (nyní obviněné) a důvěřivé republikány.

V roce 2018, před Muellerovou zprávou, jsem vydal svou knihu Užitečné aktiva. Trumpova rodina, Rusové a euroasijský organizovaný zločin s argumentem, že Trumpovy vazby na ruskou mafii sahají až do roku 1977 (kdy si vzal českou manželku), s KGB o deset let později, když Trump navštívil Rusko, a s ruskými oligarchy, kteří zahájili své podnikání. Financovat to v 90. letech. Mnoho Trumpových obchodních operací a schémat praní špinavých peněz je spojeno s euroasijskými zločinci a jejich neoprávněně získanými zisky po rozpadu starého Sovětského svazu.

Trumpovy nemovitosti v Miami, Las Vegas, New Jersey a New Yorku jsou tehdy i nyní považovány za bezpečná útočiště pro euroasijské gangstery, kteří čelí zatčení nebo sankcím. Sám Trump mohl být informátorem FBI, a tudíž v bezpečí před stíháním. Jeho čisté jmění však může být záporné. Nyní je souzen za podvod, který navýšil (nebo snížil) hodnotu jeho majetku.

Takže jsme se jen o vlásek vyhnuli vládnímu odstavení a můžeme se vrátit ke sledování krvavých zpráv z Ukrajiny v televizi každý večer. A slyšet více od Trumpa, kterému stačí říct ještě jednu nenávistnou nebo směšnou věc, aby získal bezplatné pokrytí pro svou kampaň proti impeachmentu.

Možná nějaký budoucí historik vysvětlí, jak a proč se americká demokracie stala obětí zhoubného, ​​narcistického spiknutí s cílem zmocnit se, využít a ovládnout vládu Spojených států, financovanou ruským válečným zločineckým diktátorem a sloužícím jako dvakrát obviněný vládce. Na bývalého prezidenta USA bylo vzneseno trestní oznámení. Trump chce převzít vládu, ignorovat ústavu a obvinit nebo popravit ty, kteří s ním nesouhlasí. Minimálně jeden republikánský kandidát na prezidenta si to nyní troufá označit za vlastizradu.

READ  Je čas na hodnotově založené ekonomické „NATO“.

Robert C. Williams je bývalý ruský historik se sídlem v Topshamu.


Pro resetování hesla použijte níže uvedený formulář. Když odešlete e-mail vašeho účtu, zašleme vám e-mail s kódem pro resetování.

„Př

LC Van Savage: Prosím, nenabízejte mi tuto židli

další “

Giving Voice: Community Reading si klade za cíl urychlit akce v oblasti bydlení


You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *