Inflace v České republice v červenci stoupá

Čísla

Údaje z úterního Českého statistického úřadu v Praze ukázaly, že české spotřebitelské ceny v červenci meziročně vzrostly o 3,4% po červnovém nárůstu o 2,8%.

Náklady na alkohol a tabák se v červnu zvýšily o 6,1% ročně a přepravní sazby se zvýšily o 8,2%.

Ceny restaurací a hotelů se zvýšily o 4% a ceny oblečení a obuvi se zvýšily o 6%.

Spotřebitelské ceny v červenci meziměsíčně rostly o 1%.

Podpora obchodního časopisu v Budapešti

Výroba lisu hodného toho jména je drahá záležitost. Vydavatelé, redaktoři a reportéři Budapest Business Journal se již 27 let snaží poskytnout vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete věřit, které jsou věcné, přesné a doručené bez obav a přízně.

Tiskové organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil nadále vynikat, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojení nejdůležitějších zúčastněných stran a jejich čtenářů.

Rádi bychom stejnou příležitost nabídli našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli zajistit kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, kolik a jak často nám budete zasílat své příspěvky.

READ  Nedávná studie zjistila, že Evropská unie je tím správným místem pro řešení epidemie, je však zapotřebí reformy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *