Samsung Galaxy A13 dostal Android 13, svou první velkou aktualizaci softwaru

Samsung Galaxy A13 dostal Android 13, svou první velkou aktualizaci softwaru

Jako vánoční dárek Samsung vydal verzi Aktualizace na Android 13 ke mě Galaxy A13. Aktualizace se zavádí v několika asijských a evropských zemích, včetně Arménie, Ázerbájdžánu, Chorvatska, Francie, Gruzie, Německa, Irska, Itálie, Kazachstánu, Polska, Portugalska, Srbska, Slovinska, Ukrajiny, České republiky a Spojeného království.

Aktualizace Android 13 pro Galaxy A13 s verzí firmwaru A135FXXU2BVL2 A přináší do smartphonu One UI 5.0. Součástí aktualizace je také soubor Oprava zabezpečení z listopadu 2022 Opravuje více než čtyřicet bezpečnostních chyb. Vzhledem k tomu, že se jedná o významnou aktualizaci softwaru, měli byste ji raději stáhnout přes Wi-Fi. Můžete si jej stáhnout na nastavení » aktualizace systému a odposlouchávání Stáhněte a nainstalujte.

Můžete si také vybrat Stáhněte si soubor firmwaru z naší databáze firmwaru a problikněte jej ručně. Android 13 je první velkou aktualizací softwaru pro Galaxy A13 a v budoucnu by mohl získat další dvě takové aktualizace.

Galaxy A13 Aktualizace na Android 13: nejdůležitější nové funkce

Běží na Androidu 13 Jedna aktualizace uživatelského rozhraní 5.0 U Galaxy A13 byl mírně přepracován design uživatelského rozhraní, který obsahuje rozšířenou paletu barev, větší ikony pro upozornění, lepší efekty rozmazání v oznamovací oblasti, více expresních kláves, naskládané widgety a snadnější přizpůsobení zamykací obrazovky. Aktualizace také zlepšuje výkon animací a přechodů telefonu.

samsung Aktualizoval také všechny své skladové aplikace, včetně Fotoaparátu, Galerie a Moje soubory Internet SamsungA Klávesnice Samsung. Aplikace Fotoaparát má o něco jednodušší uživatelské rozhraní, zatímco aplikace Galerie nabízí lepší přizpůsobení alb a příběhů. Telefon má také vylepšený editor fotografií a videí. Aktualizace také přináší kaomoji, nové emodži, páry animovaných emodži a AR emodži do Galaxy A13. Klávesnice nyní umožňuje přizpůsobení řádku prostoru.

Aktualizace také přidává mnoho funkcí pro usnadnění a několik nových prvků uživatelského rozhraní. Aplikace Nastavení nyní obsahuje seznam připojených zařízení. Sekce Soukromí a Zabezpečení jsou nyní integrovány do aplikace Nastavení. Pro každou aplikaci jsou k dispozici jazyková nastavení, vylepšená digitální rovnováha a vylepšený výkon vyhledávání v aplikaci Moje soubory. Další funkce v akci si můžete prohlédnout ve videu vloženém níže.

READ  Sword of the Vagrant vychází pro PS4, Xbox One a Switch 30. listopadu, PS5 v roce 2023

samsungGalaxy A13

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *