Státní maska ​​guvernéra Texasu ve veřejných budovách

Guvernér v tweetu připomněl vládním úředníkům, že od pátku 21. května mohou místní samosprávy, které se snaží prosadit povolení masky, dostat pokutu až do výše 1 000 USD.

DALLAS – Guvernér Greg Abbott v pátek navštívil sociální média a řekl, že situace COVID je okamžik, kdy by měl být Texas stoprocentně otevřený.

Výkonný příkaz ke zrušení povolení masky ve veřejných budovách však stále drží některé obyvatele na plotu.

Guvernér zveřejnil v pátek na Twitteru zprávu, že „Texas je 100% otevřený.“

Obyvatelé, kteří nyní vstupují do jakéhokoli města, kraje nebo státního zařízení v Texasu, nebudou povinni nosit masku.

Guvernér ve svém tweetu připomněl vládním úředníkům, že od pátku mohou být místní vlády, které se snaží prosadit mandáty masky, pokutovány až do výše 1 000 dolarů.

Veřejné školy mají více času. Podle Abbottova výkonného nařízení nebude školské obvody muset zrušit povolení masky až do 4. června.

Zatímco někteří obyvatelé Dallasu tvrdí, že budou i nadále nosit masky ve veřejných budovách, jiní tvrdí, že vidí obě strany.

„Myslím, že by to snížilo napětí mezi lidmi zapojenými do masek a proti maskám. Pro mě osobně to znamená, že mě to opravdu neovlivní, protože mám stále svoji masku.“ Isaiah Maxi řekl: „V mém názor, pomáhá udržovat ostatní v bezpečí. “

Guvernér uvedl, že se rozhodl otevřít Texas na 100% na základě několika faktorů, včetně snížení počtu případů COVID-19 a méně hospitalizací COVID-19.

READ  Senátor Chris Coons obhajuje reakci Bidenovy administrativy vůči Rusku

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *