Byly hlášeny velmi vysoké případy chřipky

Byly hlášeny velmi vysoké případy chřipky

Jižní Karolína je jedním ze dvou států, které jsou podle nejnovějších údajů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí hodnoceny jako „velmi vysoké“ v počtu případů chřipky. Obrázek níže z webu Centra pro kontrolu a prevenci nemocí ukazuje Jižní Karolínu a Louisianu v kategorii „velmi vysoké“ pro týden končící 25. listopadu. Nejnovější zpráva o sledování chřipky od Ministerstva zdravotnictví a kontroly životního prostředí v Jižní Karolíně ukazuje, že během listopadového týdne je velmi rozšířená aktivita. Od 26. prosince do 2. prosince bylo v Jižní Karolíně hlášeno jedno úmrtí na chřipku během téhož týdne a šest úmrtí během aktuální chřipkové sezóny. Zpráva také ukazuje, že počet hospitalizací kvůli chřipce oproti předchozímu týdnu vzrostl. „Tento týden bylo hlášeno 155 hospitalizací kvůli chřipce v 54 nemocnicích,“ uvádí zpráva. „Kumulativní míra hospitalizací je 10,3 na 100 000. V této chřipkové sezóně bylo 521 hospitalizací souvisejících s chřipkou.“ Zpráva z DHEC, klikněte zde.

Jižní Karolína je jedním ze dvou států hodnocených podle nejnovějších údajů Světové zdravotnické organizace jako „velmi vysoký“ výskyt případů chřipky. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí.

Obrázek níže z webu Centra pro kontrolu a prevenci nemocí ukazuje Jižní Karolínu a Louisianu v kategorii „velmi vysoké“ pro týden končící 25. listopadu.

Centrum pro kontrolu nemocí

chřipková sezóna 2023–24, týden 47 končící 25. listopadu 2023

Poslední Zpráva o sledování chřipky Od ministerstva zdravotnictví a kontroly životního prostředí v Jižní Karolíně vykazuje širokou aktivitu v týdnu od 26. listopadu do 2. prosince.

Jedno úmrtí na chřipku bylo hlášeno v Jižní Karolíně během téhož týdne a šest úmrtí za aktuální chřipkovou sezónu.

Zpráva také ukazuje, že počet hospitalizací kvůli chřipce oproti předchozímu týdnu vzrostl.

READ  Tito měkkýši oddělují hlavy a vytvářejí zcela nové tělo

„Tento týden bylo hlášeno 155 hospitalizací kvůli chřipce v 54 nemocnicích,“ uvádí zpráva. „Kumulativní míra hospitalizací je 10,3 na 100 000. V této chřipkové sezóně bylo 521 hospitalizací souvisejících s chřipkou.“

V regionu Upstate hlásily primární případy chřipky následující kraje:

  • Greenville
  • Pickens
  • Oconee
  • Anderson
  • Spartanburg
  • Lorenz

Chcete-li se podívat na úplnou zprávu o sledování chřipky DHEC, klikněte tady.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *