Demon Slayer 3. sezóna konečně dorazí na Netflix: Které země mají štěstí?

Demon Slayer 3. sezóna konečně dorazí na Netflix: Které země mají štěstí?

Demon Slayer Season 3 byla dlouho očekávaná fanoušky po celém světě a nyní je konečně k dispozici na Netflixu v několika zemích. Anime série vzala svět útokem svým strhujícím příběhem, dechberoucí animací a milými postavami.

Ve kterých zemích je Demon Slayer dostupný na Netflixu?

Pódiová představení The Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc jsou součástí světových turné. (Ufotable)

Dostupnost Demon Slayer Season 3 na Netflixu je skvělou zprávou pro fanoušky, kteří netrpělivě očekávají její vydání. Epizody Demon Slayer Swordsmith Village Arc jsou dostupné na Netflixu jen několik hodin po jejich vydání v Japonsku.

Argentina

Austrálie

Brazílie

Kanada

Kolumbie

Česká republika

Francie

Německo

Řecko

Hongkong

Maďarsko

Island

Indie

Izrael

Itálie

Japonsko

Litva

Malajsie

Mexiko

filipínský

Polsko

Rumunsko

Rusko

Singapur

Slovensko

Jižní Afrika

Jižní Korea

Švédsko

Švýcarsko

Tchaj-wan

Thajsko

krocan

Ukrajina

Spojené království

spojený stát

Fanoušci, kteří nežijí v těchto zemích, mohou buď sledovat Demon Slayer Season 3 na Crunchyroll, nebo použít VPN. (Přečtěte si také: Setkání s démony Upper Moon: Strašidelní nepřátelé z 3. řady Demon Slayer)

Připravte se na akční dobrodružství: Demon Slayer sezóna 3 na Netflixu

Demon Slayer 3 sezóna navazuje tam, kde sezóna 2 skončila, a slibuje, že bude vzrušující a akční jízdou. Fanoušci nyní mohou sledovat nejnovější epizody a sledovat cestu Tanjiro Kamada a jeho přátel, jak bojují s démony horního měsíce. (Přečtěte si také: Šokující vztah Tanjira s Upper Moon 1 je odhalen ve 3. sezóně Demon Slayer)

Připravte se na akční dobrodružství: Demon Slayer sezóna 3 na Netflixu

Přidání Demon Slayer Season 3 do knihovny animovaných titulů Netflixu je důkazem popularity a úspěchu show. Je to skvělá příležitost pro nové diváky objevit tuto masivní sérii a připojit se k fanouškovské základně.

READ  Vzestup digitálních nomádů

Připojte se k Fandomu: Objevte 3. sezónu World of Demon Slayer na Netflixu

Vzhledem k tomu, že 3. sezóna Demon Slayer nepřestává uchvacovat diváky ohromujícím vizuálním zpracováním a poutavým příběhem, mohou se fanoušci těšit na další vzrušující dobrodružství od Tanjira a jeho přátel. Díky tomu, že je k dispozici na Netflixu, se mohou diváci z celého světa ponořit do světa Demon Slayer a zažít kouzlo tohoto oblíbeného anime.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *