Apple vydal iOS 15.1.1 s opravami přerušených hovorů na iPhone 12 a 13

Apple dnes vydává iOS 15.1.1 pro uživatele iPhonů. Podle Applu tato aktualizace „zlepšuje výkon při přerušení hovoru na modelech iPhone 12 a iPhone 13“. Níže naleznete úplné podrobnosti o informacích o aktualizaci a čísle sestavení.

Svůj iPhone můžete aktualizovat na iOS 15.1.1a tak, že přejdete do aplikace Nastavení, vyberete Obecné a poté Aktualizace softwaru. Číslo sestavení pro dnešní aktualizaci je 19B81. Na iPhone 13 Pro Max má velikost asi 400 MB.

Poznámky k vydání aktualizace společnosti Apple jsou řídké. Podle společnosti aktualizace obsahuje pouze jednu opravu:

  • iOS 15.1.1 zlepšuje výkon při přerušení hovoru na modelech iPhone 12 a iPhone 13.

Dnešní vydání iOS 15.1.1 přichází o dva týdny později Apple tvOS 15.1.1 uvolněn pro veřejnost Pro uživatele Apple TV. Apple také stále beta testuje iOS 15.2, který by mohl být pro veřejnost uvolněn někdy tento měsíc.

Pokud zaznamenáte nějaké změny v iOS 15.1.1, dejte nám vědět v komentářích níže nebo na Twitter @9to5Mac. Zůstaňte naladěni na naše úplné praktické pokrytí s novými verzemi zde 9 až 5 Mac Dnes.

Přečtěte si více:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

READ  Zatmění jsem fotil s iPhone 15 Pro Max, Google Pixel 8 Pro a Samsung Galaxy S23 Ultra – zde je ten, který fungoval nejlépe

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *