RTL bere „Big Switch Job“; Disney+ kupuje „Blinded“; Gino D’Acampo se vrací do Itálie – TBI Vision

funkce velkého vypínače

RTL Studios přebírá „The Big Switch Job“

Německá studia RTL vyrobí lokální verzi formátu Social Experiences funkce velkého vypínačepo dohodě s Vox a Be-Entertainment.

Formát, který vytvořil a produkoval Geronimo pro VTM v Belgii, sleduje pět jednotlivců, kteří opustí svou práci, aniž by věděli, co je čeká. Vědí jen to, že skupina odborníků bude pro každého z nich hledat perfektní práci.

Poté, co se s nimi odborníci seznámí, budou nasměrováni na pozice ve zcela odlišných sektorech, aby zjistili, zda je to ideální kariéra.

Be-Entertainment MD Gepke Nederlof řekl: „Kromě vytváření skvělého obsahu, který jde s trendem, nastavení formátu také poskytuje místním vysílatelům skvělou příležitost předvést toto život měnící téma na svých obrazovkách zajímavým komerčním způsobem.“

Disney + koupit slepý

Mezi kupujícími švédských thrillerů jsou Disney+ a Sundance v Severní Americe a SBS v Austrálii slepý (Také známý jako Fartblinda)která má dnes naplánovanou premiéru své druhé sezóny na švédských stanicích CMore a TV4.

Pořad je produkován FLX a bude k dispozici na Disney+ v Portugalsku, přičemž byly uzavřeny smlouvy také s německou ProSiebenSat.1 a veřejnoprávní stanicí Westdeutscher Rundfunk a streamovací službou Magenta TV. NPO v Nizozemsku a TV Nova v České republice.

Hongkongská Now TV urvala práva distributorovi All3Media International, stejně jako islandský Sýn hf a španělský Communidad Filmin.

Sezóna 2 je založena na Carolině Neuraths Gänslösanavazující román na verteblenda.

ITV požaduje show Gino D’Acampo

Objednal jsem ITV ve Velké Británii Itálie v Genu: Jako kdysi dělala mámakterá sleduje slavného šéfkuchaře při jeho kulinářských kořenech.

Show sleduje kuchaře, když cestuje z Neapole, Florencie a Bologni, aby se cestou dozvěděl o místních jídlech od rodin a jejich matek.

Série 6×30 minut pochází od Betty TV ve vlastnictví All3Media a pro ITV jej objednala Nicola Lloyd, komisařka reality Entertainment a Sue Murphy, vedoucí Reality Entertainment. Distribuovat jej bude All3Media International.

READ  Jak si ponechat Netflix a zároveň ušetřit peníze na předplatném Sky, BT nebo Virgin

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.