Farrow se snaží obhájit svůj titul na mistrovství světa juniorů a U-23 ve slalomu

Farrow se snaží obhájit svůj titul na mistrovství světa juniorů a U-23 ve slalomu

Udržujte zprávy z olympijských her zdarma

Podpora insidethegames.biz za 10 liber

Již téměř 15 let je insidethegames.biz v popředí neohroženého zpravodajství o tom, co se děje v olympijském hnutí. Jako první web, který nebyl umístěn za firewall, jsme zpřístupnili zprávy o Mezinárodním olympijském výboru, olympijských hrách, paralympiádě, hrách Commonwealthu a dalších významných událostech více než kdy předtím.

insidethegames.biz si vybudoval celosvětovou reputaci díky vynikajícímu zpravodajství a šíři pokrytí. Pro mnoho našich čtenářů z více než 200 zemí a území po celém světě je tato stránka důležitou součástí jejich každodenního života. Zasílání bezplatných denních e-mailových upozornění zasílaných každé ráno v 6:30 britského času 365 dní v roce do jejich e-mailové schránky je stejně známá část jejich dne jako jejich první šálek kávy.

I během nejhorších časů pandemie COVID-19 si insidethegames.biz udržoval vysokou úroveň každodenního hlášení všech zpráv z celého světa. Byli jsme první publikací na světě, která informovala o hrozbě, které olympijské hnutí čelilo koronavirem, a od té doby poskytujeme o pandemii bezkonkurenční pokrytí.

Když se svět začíná vynořovat z krize COVID, insidethegames.biz by vás rád pozval, abyste nám pomohli na naší cestě financováním naší nezávislé žurnalistiky. Vaše zásadní podpora bude znamenat, že můžeme i nadále poskytovat komplexní zprávy o olympijském hnutí a událostech, které ho utvářejí. To znamená, že můžeme naše stránky ponechat otevřené pro každého. Minulý rok si insidethegames.biz přečetlo téměř 25 milionů lidí, což z nás dělá zdaleka největší zdroj nezávislých zpráv o tom, co se děje ve světovém sportu.

Každý příspěvek, bez ohledu na to, jak velký nebo malý, pomůže udržet a zlepšit naše globální pokrytí v následujícím roce. Náš malý a oddaný tým byl v loňském roce velmi zaneprázdněn, když pokrýval přeorganizované olympijské a paralympijské hry v Tokiu, což je bezprecedentní logistická výzva, která natáhla naše omezené zdroje na hranici možností.

READ  Keplinger z Coldwater soutěží s týmem USA Bowling na Světových hrách

Zbytek roku 2022 nebude o nic méně přeplněný nebo méně náročný. Měli jsme zimní olympijské hry a paralympiádu v Pekingu, kam jsme vyslali tým čtyř reportérů, Hry Commonwealthu v Birminghamu, Světovou letní univerzitu a Asijské hry v Číně, Světové hry v Alabamě a mnohonásobná mistrovství světa, která se chystají přijít. . Kromě toho je tu samozřejmě mistrovství světa ve fotbale v Kataru.

Na rozdíl od mnoha jiných programů je insidethegames.biz dostupný ke čtení všem, bez ohledu na to, kolik zaplatí. Děláme to proto, že věříme, že sport patří všem a každý by měl umět číst informace bez ohledu na svou finanční situaci. Zatímco ostatní se snaží z informací finančně těžit, my jsme odhodláni je sdílet s co největším počtem lidí. Čím více lidí dokáže držet krok se světovými událostmi a chápat jejich dopad, tím transparentnější bude sport muset být.

Podpora insidethegames.biz za 10 liber – trvá to jen minutu. Pokud můžete, zvažte prosím, abyste nás podpořili pravidelnou částkou každý měsíc. Děkuji.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *