Apple TV 4K zaznamenala v posledním rozpadu iFixit 8 z 10 fixovatelných bodů

Po iFixit Vyplňte 24palcový iMacJeho pozornost se změnila K nové Apple TV 4KTo bylo spuštěno ve stejný den minulý týden. Nové video na YouTube ukazuje proces otevírání a údržby vysílacího boxu a zcela nového přepracovaného dálkového ovládání.

Interní komponenty nalezené v nové Apple TV 4K nepřekvapují. Zařízení obsahuje čip Apple A12 (který je stejný jako iPhone XS), což je zásadní upgrade herního výkonu oproti modelu A10 v modelovém roce 2017. Kromě toho zařízení vypadá téměř stejně jako dříve.

Apple TV 4K v roce 2021 se nakonec dal snadno rozebrat a opravit. Stejně jako jeho přímý předchůdce lze novou Apple TV 4K odemknout pomocí šroubováku, její součásti jsou modulární a tyto součásti lze relativně snadno vyjmout a restartovat. Stejně jako u modelu 2017, iFixit dostal novou 8portovou přenosovou skříň. 10 opravitelných bodů.

Rozeberte 2021 Apple TV 4K iFixit.

Dálkový ovladač byl však jiný příběh. I když bylo možné vstoupit dovnitř, bylo to těžké bez zjizvení případu. Pro přístup k hlavním komponentám musel iFixit odstranit všechna tlačítka.

Dálkový ovladač obsahuje 1,52 W baterii, ale pro přístup k této baterii musí být zařízení úplně rozebráno a je zřejmé, že baterie uživatele není určena k výměně. Většina lidí si bude muset po vybití baterie zakoupit nové dálkové ovládání. Naštěstí je zařízení dobíjecí, takže tato možnost je vzdálená.

IFixit nedal dálkovému ovládání určitou míru fixovatelnosti, ale pokud tomu tak je, můžeme předpokládat, že výsledek bude nízký.

Apple TV 4K s novým Siri Remote se začala prodávat minulý týden 21. května a začíná na 179 $. Dálkový ovladač se také prodává samostatně za 59 $ a není určen pouze pro novou Apple TV 4K – funguje také s Apple TV HD a předchozí generací Apple TV 4K. A zatímco minulý týden nebyla aktualizována samotná Apple TV HD, Apple ji začal dodávat s novým designem dálkového ovládání.

Seznam obrázků podle Opravím to

READ  Aktualizace Game Boy Advance

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.