Ptačí chřipka potvrzena v pátém zařízení okresu Lancaster

Víme o nejnovějším webu. PORERTER: Tyto slepice jsou klasifikovány jako velkoprostorové zařízení pro komerční stůl a snášejí vejce, která koupíte v obchodě s potravinami. Dnes přišlo potvrzení od USDA, že bylo zabito více než 300 000 starších. Jde o pátý roj ptačí chřipky, který za poslední dva týdny zasáhl okres Lancaster. 3,8 milionu ptáků bylo certifikováno na SFAO R. Víme, že první čtyři místa byla všechna do šesti rádiových mil od prvního potvrzení. V tuto chvíli nevíme, kde je páté zařízení LOCAD, pouze TE, že je v oblasti Lancasteru. Ptačí chřipka je pro ptáky smrtelná a může se rychle šířit z hejna na hejno, ale pro nás je bezpečné ji jíst. V Pensylvánii je to velký problém

Ptačí chřipka potvrzena v pátém zařízení v okrese Lancaster


Ptačí chřipka byla potvrzena na pátém místě v okrese Lancaster, komerčním zařízení pro výrobu vajec. To znamená, že tyto slepice snášejí vejce, která se prodávají v obchodech s potravinami, a ministerstvo zemědělství USA uvedlo, že více než 300 000 ptáků bylo usmrceno a více než 3,5 milionu ptáků bylo zabito na čtyřech dalších farmách v okrese Lancaster kvůli viru. . Tyto čtyři farmy se nacházejí v kontrolní zóně ptačí chřipky. USDA nezveřejnilo umístění pátého zařízení. Hlášení případů ptačí chřipky: Máte-li podezření na infekci živé drůbeže, budete požádáni, abyste nahlásili Státní úřad pro zdraví a diagnostiku zvířat v Pensylvánii na čísle 717 772 2852. Toto číslo je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Ptačí chřipka u drůbeže zahrnuje nedostatek energie a chuti k jídlu, takže zatímco ptačí chřipka je pro ptáky smrtelná, je stále bezpečné jíst slepice a vejce.

READ  Lovcům ve Wisconsinu se doporučuje nosit masku, když se oblékají jako jeleni kvůli COVID

Ptačí chřipka byla potvrzena na pátém místě v okrese Lancaster.

Je to v komerčním zařízení na výrobu vajec. To znamená, že tyto slepice snášejí vejce, která se prodávají v obchodech s potravinami.

The Ministerstvo zemědělství USA Řekl, že muselo být zabito více než 300 000 ptáků.

Virus také zabil více než 3,5 milionu ptáků na čtyřech dalších farmách v okrese Lancaster.

Tyto čtyři farmy jsou v případě ptačí chřipky kontrolní oblast. USDA nezveřejnilo umístění pátého zařízení.

Byly hlášeny případy ptačí chřipky

Pokud máte podezření, že byla nakažena živá drůbež, budete požádáni, abyste to oznámili Státnímu úřadu pro zdraví a diagnostiku zvířat v Pensylvánii na čísle 717-772-2852.

Toto číslo je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Mezi příznaky ptačí chřipky u drůbeže patří nedostatek energie a chuti k jídlu.

Zatímco ptačí chřipka je pro ptáky smrtelná, je stále bezpečné jíst slepice a vejce.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.