Prohlídka Bostonských univerzit s místním průvodcem Danielem Bodtem

Prohlídka Bostonských univerzit s místním průvodcem Danielem Bodtem

4. Podívejte se na Marsh Plaza Bostonské univerzity

Přes řeku od MIT, Bostonská univerzita (BU) je velmi propojena s městem, nachází se podél ulic čtvrtí Fenway a Back Bay. Bodt říká, že jedním z nejlepších způsobů, jak získat pocit ze školy, je projít se po Commonwealth Avenue a obdivovat budovy z hnědého kamene, „klasickou architekturu zadního zálivu“, kde žije mnoho studentů.

Jděte dostatečně daleko a dosáhnete Marsh Plaza, na kterou se BU zaměřuje. „Je to velká otevřená aréna, kde se neustále něco děje – průvody, studentské protesty, farmářské trhy atd.,“ řekl Bodt. Nádherná socha padesáti vlajících holubic s názvem Konečně zdarmaA Vyznamenává Dr. Martina Luthera Kinga Jr., který zde byl postgraduálním studentem. V této oblasti se nacházejí všechny významné univerzitní budovy vč Unie George Shermana A Marsh kaple (obě přístupné veřejnosti), plus Mugar pamětní knihovna a nádherný Tudorovský palác známý jako hrad (Není přístupná veřejnosti, ale nabízí úžasné fotografie.)

Bodt také doporučuje vydat se za Marsh Plaza a podívat se na akci na Esplanáda Charles River, dlouhý park, který se táhne podél okraje řeky. „Za pěkného počasí uvidíte studenty povalovat se na této úzké travnaté ploše s výhledem na řeku Charles River, jak všichni pádlují na člunech posádky a běžce procházející se po promenádě,“ řekl. Nazval malý park – poněkud namyšlený – „BU Beach“. „Je to úplné nesprávné pojmenování, protože tam není žádný písek ani koupání,“ připustil Bodt. „Ale vezmeme, co se dá, na pláž v Bostonu.“

webová stránka: www.bu.edu
Telefon: 1-617-353-2000
Adresa: 735 Commonwealth Street, Boston
Instagram: @Boston

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *