Představují se nové 4K televizory Sony s „kognitivními“ procesory a VRR bude následovat později

Jen před dvěma měsíci Sony Představila novou řadu televizorů Bravia XR pro rok 2021, Včetně modelů OLED a LCD. Mnoho špičkových modelů bude obsahovat kognitivní procesor XR, který se pokusí napodobit způsob, jakým váš mozek zpracovává obrázky, skenováním každého snímku videoklipů a výběrem nejdůležitějších oblastí, které je třeba vylepšit.

Nyní se začínají dodávat nové televizory, včetně 65palcové Bravia XR Master Series A90J OLED s novým čipem uvnitř. Úžasné úrovně černé OLED a pokročilé zpracování AI nebudou levné, cena nálepky začíná na 3 999 $ (AmazonkaA Nejlepší nákup), Ačkoli je 55palcový model o něco levnější za 2 999 $ (Nejlepší nákupA Amazonka). Samozřejmě za tuto cenu můžete získat loňský 65palcový OLED (AmazonkaA Nejlepší nákup) Ačkoli bez souped čaroděje a dalších vylepšení.

Pokud nechcete jít s OLED, jsou v řadě X80J k dispozici levnější modely LCD se standardním zpracováním obrazu od Sony (ale vždy velmi ceněné), 4K, Android TV a dokonce i extra vysokou kvalitou. Streamovací služba Bravia Core. 55palcová verze stojí 950 $ (AmazonkaA Nejlepší nákup(Zatímco 65palcový je k dispozici za 1149 $)Nejlepší nákup).

Na nových televizorech je třeba si uvědomit, že obsahují funkce HDMI 2.1, ale jStejně jako v modelech 2020 si budou hráči muset počkat na můj oblíbený model: VRR. Variabilní obnovovací frekvence je k dispozici na konzolích Xbox a na počítačových grafických kartách, v současné době však ne na systému PS5 a udržuje obrazovku synchronizovanou s výstupem systému, aby nedocházelo k trhání a otřesům. Pokud to funguje správně, nevěří tomu a společnost Sony uvedla, že k těmto televizorům dorazí v budoucí aktualizaci softwaru, ale nestanovila pro ni časový rámec.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *