Poslední: Česká Plíšková zaujímá první místo ve wimbledonském semifinále | Sportovní

Všestranný Hurkacz zaznamenal 50 bodů na síti, z nichž 10 bylo při podání a střele. Poprvé se stal grandslamovým čtvrtfinále a jeho soupeřem bude ve středu jeho idol Roger Federer.

Poprvé vstoupíte do čtvrtfinále Wimbledonu, protože semifinálovou sestavu určí čtyři zápasy žen.

Ale nejprve na středním kurtu je završení posledního zápasu mužského čtvrtého kola mezi druhým nasazeným Daniilem Medveděvem a 14. nasazeným Hubertem Hurkaczem, který ve čtvrtém setu přerušil déšť. Medveděv vede dva sety proti jednomu a hráči podávají podání ve čtvrtém setu.

První, kdo se objeví u prvního soudu, je Karolína Plíšková proti nenasazené Viktoriji Golubičové a nyní je zatahovací střecha kvůli dešti zavřená.

Pouze jeden ženský čtvrtfinálový zápas zahrnuje hráčky, které ve Wimbledonu postoupily na této úrovni mnohem dříve. Vítězka 2018 Angelique Kerberová čelí Karolíně Mochové, která před dvěma lety prohrála ve čtvrtfinále.

Poslední nasazený Ash Barty nastoupí na středový kurt proti nenasazené Australance Agle Tomljanovic. 2. osiva Arina Sabalenka hraje ve svém prvním grandslamovém čtvrtfinále proti tuniskému Anasovi Jabeurovi.

Davy u okresního soudu a soudu 1 by se od čtvrtfinále mohly zvýšit na 100%, protože Británie zmírňuje pandemická omezení.

READ  Amerika vyhrála skupinu ve světovém hokeji a Kanada se dostala do čtvrtfinále | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *