Ředitel Starfield Todd Howard chválí Xbox v interní zprávě

Ředitel Starfield Todd Howard chválí Xbox v interní zprávě
Obrázek: Bethesda

Před zahájením předběžného přístupu Starfield na Xbox, PC a Game Pass vydal herní ředitel Todd Howard interní zprávu – poděkoval týmům Bethesda, ZeniMax, Xbox a Microsoft za jejich příspěvky.

Zatímco Todd většinou děkuje skupině lidí a uvažuje o vleklém projektu, jedním z nejpozoruhodnějších je zejména jeho chvála Philu Spencerovi a Xboxu – všímá si toho, jak dávají tvůrcům příležitost „rozkvést“. Tady je přesně to, co musel říct, S laskavým svolením Windows Central:

Todd Howard:A samozřejmě je tu Phil Spencer. Jeho podpora pro každou hru a každého hráče byla důsledná a divoká. Připojení ke Xboxu nás přiblížilo k mnoha lidem, se kterými pracujeme více než 20 let. Neumím si představit lepší místo pro tvorbu her, kde je umožněno vzkvétat rozmanitosti studií, tvůrců a her. Tato podpora přišla od celého vedoucího týmu Xbox a ze všech oblastí podpory publikování a vývoje.“

Dlouho předtím, než Microsoft získal Bethesdu, spolupracoval Xbox s Toddem Howardem a jeho týmem na konzolových verzích her jako The Elder Scrolls III: Morrowind pro původní Xbox.

Není to poprvé, co Todd chválil podporu Starfield pro Xbox. V červenci tohoto roku také zmínil, jak „úžasní“ byli Phil, Matt Botti a zbytek týmu:

Očividně jsme s nimi spolupracovali dlouhou dobu, s Morrowindem jsme se vrátili o 20 let zpět… ale být součástí Xboxu a podporovat je, nám to opravdu umožnilo být tak ambiciózní a podstoupit tato rizika…a držet palce.“

Jak vyplývá z předchozích komentářů Todda a Phila, každý člen personálu Xbox QA hrál Starfield před vydáním – aby pomohl identifikovat případné chyby a zlepšil celkovou kvalitu zážitku. Bethesda dokonce vyzvala některé své další týmy, aby nabídly pomoc na Starfield.

READ  Recenze: M1 Max MacBook Pro o tři měsíce později

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *